Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2021, 08:57
mam 12 lat i właśnie troszeczke sie zaczelem bac
moge opowiedziec
Odpisz
9 kwietnia 2021, 09:00
@Nokia_701: można jak najbardziej
Odpisz
9 kwietnia 2021, 09:05
@wuj3456: bardzo sie zacruschowałem i to trwalo dozyc dlugo wiec miala juz inną połowe
Odpisz
8 czerwca 2021, 20:33
@Nokia_701: F
Odpisz
10 czerwca 2021, 19:56
@ANGUSEK: dziękuje
Odpisz
9 kwietnia 2021, 12:30
Albo nigdy nie będę miał dziewczyny...
Odpisz
9 kwietnia 2021, 12:29
Ustaliłem sobie, że jak będę miał gdzieś tak 13,14,15 lat to sobie znajdę dziewczynę.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 07:13
Jeszcze nierel
Odpisz
9 kwietnia 2021, 01:00
Cytując Johnnego Bravo: "nie przemyślałem tego dobrze"
Odpisz
8 kwietnia 2021, 23:21
Mam 20 lat i ani ja, ani żaden z moich kumpli nie ma dziewczyny
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:34
19 letni ja bez dziewczyny i bez kumpli:
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:36
@Sebzer: chyba tak jest z jakiegoś powodu
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:38
@OwOcomedy: No raczej na pewno XD
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:41
@Sebzer: i to pewnie twoje podejście do życia, a raczej jego brak
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:51
@Sebzer: Ja mam tyle samo lat i nigdy nie miałam drugiej połówki, bo czuję się za młoda na związki
Odpisz
7 kwietnia 2021, 17:29
@OwOcomedy: Pewnie tak :D
Odpisz
7 kwietnia 2021, 17:30
Ja miałem w gimbazie ale to było mega cringe patrząc z teraźniejszej perspektywy bo ty było coś takiego:
-ej nigdy nie miałam chłopaka noo
-a ja dziefczyny iksde
-a chciałbyś mieć?
-no fajnie by było
-ja też bym chciała
-to możemy spróbowac razem xd
-ok
Nawet się nie kochaliśmy to było takie chodzenie dla samego faktu XD
Odpisz
7 kwietnia 2021, 17:34
@Sebzer: Faktycznie cringe, ale za młodu zazwyczaj jest się debilem, więc nie ma co się teraz odwiniać
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:48
ja mam z tego beke nie widze powodu żeby sie obwiniac że sie miało dziewczyne xd nawet jeśli było to w takiej formie to wiele się nauczyłem
Odpisz
8 kwietnia 2021, 22:02
@Sebzer: i tak większość mi znanych związków wygląda, które i tak marnie się kończą. Społeczeństwo w jakim przebywam bardzo to promuje bo "heheh trzeba się uczyć" ale skutków ubocznych nikt jakoś nie uwzględnia, a powoli dają się we znaki.
wolę trzymać łapy od tego zdaleka.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 22:57
@Maly_modelarz15: chyba sie nie zrozumieliśmy
Odpisz
8 kwietnia 2021, 22:43
Pamiętaj, jeśli przez brak przyjaciół musisz samemu chlać, ale twój kot jest akurat w domu, to w tym momencie nie pijesz sam.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:51
Rel
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:23
24 letni ja bez dziewczyny i bez znajomych
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:20
Serio związki tak ograniczają ludzi, że przestaje się mieć kontakt z niemal każdym?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:22
I dlatego należy zostać samemu
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:35
to zależy, najwidoczniej to są toksyczne związki
Odpisz
7 kwietnia 2021, 11:17
@OwOcomedy: Jak tak to i tak wygrana, bo lepiej być singlem niż przebywać z toksyczną spie....iną
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:09
Po co ci rodzina, gdy masz kota
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:55
nierel lol
Odpisz