Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nokia_701

9 kwietnia 2021, 08:57

mam 12 lat i właśnie troszeczke sie zaczelem bac
moge opowiedziec

Avatar wuj3456

9 kwietnia 2021, 09:00

@Nokia_701: można jak najbardziej

Avatar Nokia_701

9 kwietnia 2021, 09:05

@wuj3456: bardzo sie zacruschowałem i to trwalo dozyc dlugo wiec miala juz inną połowe

Avatar ANGUSEK

8 czerwca 2021, 20:33

Avatar Nokia_701

10 czerwca 2021, 19:56

@ANGUSEK: dziękuje

Avatar HansFrank

9 kwietnia 2021, 12:30

Albo nigdy nie będę miał dziewczyny...

Avatar HansFrank

9 kwietnia 2021, 12:29

Ustaliłem sobie, że jak będę miał gdzieś tak 13,14,15 lat to sobie znajdę dziewczynę.

Avatar makapakajekurczaka

9 kwietnia 2021, 07:13

Jeszcze nierel

Avatar Soberker

9 kwietnia 2021, 01:00

Cytując Johnnego Bravo: "nie przemyślałem tego dobrze"

Avatar RudeTomato

8 kwietnia 2021, 23:21

Mam 20 lat i ani ja, ani żaden z moich kumpli nie ma dziewczyny

Avatar Sebzer

7 kwietnia 2021, 09:34

19 letni ja bez dziewczyny i bez kumpli:

Avatar OwOcomedy

7 kwietnia 2021, 09:36

@Sebzer: chyba tak jest z jakiegoś powodu

Avatar Sebzer

7 kwietnia 2021, 09:38

@OwOcomedy: No raczej na pewno XD

Avatar OwOcomedy

7 kwietnia 2021, 09:41

@Sebzer: i to pewnie twoje podejście do życia, a raczej jego brak

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2021, 09:51

@Sebzer: Ja mam tyle samo lat i nigdy nie miałam drugiej połówki, bo czuję się za młoda na związki

Avatar Sebzer

7 kwietnia 2021, 17:29

@OwOcomedy: Pewnie tak :D

Avatar Sebzer

7 kwietnia 2021, 17:30

Ja miałem w gimbazie ale to było mega cringe patrząc z teraźniejszej perspektywy bo ty było coś takiego:
-ej nigdy nie miałam chłopaka noo
-a ja dziefczyny iksde
-a chciałbyś mieć?
-no fajnie by było
-ja też bym chciała
-to możemy spróbowac razem xd
-ok

Nawet się nie kochaliśmy to było takie chodzenie dla samego faktu XD

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2021, 17:34

@Sebzer: Faktycznie cringe, ale za młodu zazwyczaj jest się debilem, więc nie ma co się teraz odwiniać

Avatar Sebzer

8 kwietnia 2021, 20:48

ja mam z tego beke nie widze powodu żeby sie obwiniac że sie miało dziewczyne xd nawet jeśli było to w takiej formie to wiele się nauczyłem

Avatar Maly_modelarz15

8 kwietnia 2021, 22:02

@Sebzer: i tak większość mi znanych związków wygląda, które i tak marnie się kończą. Społeczeństwo w jakim przebywam bardzo to promuje bo "heheh trzeba się uczyć" ale skutków ubocznych nikt jakoś nie uwzględnia, a powoli dają się we znaki.
wolę trzymać łapy od tego zdaleka.

Avatar Sebzer

8 kwietnia 2021, 22:57

@Maly_modelarz15: chyba sie nie zrozumieliśmy

Avatar Dark_Dante

8 kwietnia 2021, 22:43

Pamiętaj, jeśli przez brak przyjaciół musisz samemu chlać, ale twój kot jest akurat w domu, to w tym momencie nie pijesz sam.

Avatar MatjeGg21

8 kwietnia 2021, 20:51

Rel

Avatar hardkor968

8 kwietnia 2021, 20:23

24 letni ja bez dziewczyny i bez znajomych

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2021, 09:20

Serio związki tak ograniczają ludzi, że przestaje się mieć kontakt z niemal każdym?

Avatar Xavier12

7 kwietnia 2021, 09:22

I dlatego należy zostać samemu

Avatar OwOcomedy

7 kwietnia 2021, 09:35

to zależy, najwidoczniej to są toksyczne związki

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2021, 11:17

@OwOcomedy: Jak tak to i tak wygrana, bo lepiej być singlem niż przebywać z toksyczną spie....iną

Avatar rozwalgo

7 kwietnia 2021, 10:09

Po co ci rodzina, gdy masz kota

Avatar kwiato99

7 kwietnia 2021, 09:55

nierel lol

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka