Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Płać pan
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2021, 13:52
sam bym spie....ił
Odpisz
12 kwietnia 2021, 16:12
Sam bym wtedy już jej nie dotknął
Odpisz
9 kwietnia 2021, 09:06
musze
Odpisz
8 kwietnia 2021, 23:52
Must have because of reason.
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:21
Czekałem na POTĘŻNEGO KUZYNA
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:47
@pawelec323232e2: P
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:22
@Dziwny_osobnik: O
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:23
@Ogladacz: T
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:24
@Pokemoniara: Ę
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:27
@Ogladacz: Ż
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:33
@Pokemoniara: N
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:47
@Dziwny_osobnik: Y
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:47
@Ogladacz: *spacja*
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:48
@Pokemoniara: K
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:48
@Ogladacz: U
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:51
@Pokemoniara: Z
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:52
@Ogladacz: Y
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:58
@Pokemoniara: N
Odpisz
8 kwietnia 2021, 19:00
@Pokemoniara: zrobiliśmy to! Chwała Iranowi 🇮🇷 🇮🇷 🇮🇷 🇮🇷
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:29
@Ogladacz: brrrrrawooooooo!!!!!
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:17
K...a OPie!mam arachnofobie
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2021, 10:19
@Polish_conqueror2000: pająk zniewolony
Conqueror przestraszony
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:19
@Polish_conqueror2000:
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:20
@JestemTrocheDziwna: K...A!
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2021, 10:20
@Polish_conqueror2000: >Halo nie mogę teraz dzwonić mam arachnofobie
>przecież to ty dzwonisz
>narazie
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:21
Tak
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:22
@Polish_conqueror2000: masz poczęstuj sie
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:24
@JestemTrocheDziwna: k...a jak patrze na wasze piękne zwierzątka to mnie coś łaskocze
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:25
@Polish_conqueror2000: może pająk po tobie chodzi
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:27
@JestemTrocheDziwna: uff to tylko spręzynowe zatrzaski
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:33
@Polish_conqueror2000: Na to nic nie poradzę :/
Odpisz
8 kwietnia 2021, 18:46
@Polish_conqueror2000: mam jedną radę co do sprężynowych zatrzasków: NO WATER
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:37
Mój kuzyn na święta zjadł pająka na moich oczach. Trauma gwarantowana
Odpisz
7 kwietnia 2021, 11:20
@Glisda: jedno pytanko: co do k...y?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 12:06
@Glisda:
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:09
@Glisda:
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:09
@Glisda: Czy twój kuzyn ma taką fryzurę?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:46
@Glisda:
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:47
@Glisda:
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:49
@Glisda:
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:33
Miałem taką, tylko zamiast pająka był żel, w którym pływała gumowa rybka
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2021, 17:10
mam arachnofobię
spam zdjęciami pająków czas dla was
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:29
@nwmjakomdacnazwexd: ja też
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:16
Obrzydliwe.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:17
@Miszke: Btw, mem bardzo nie rel bo wszystkie osoby które w mojej rodzinie grają w gry są młodsze ode mnie, a mnie granie niezbyt interesuje
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:04
Mech
Za mało przycisków posiada
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2021, 17:07
@Gryficowa: Mech
Można przyciskać i gnieść, i miętosić w wielu miejscach.
Odpisz
7 kwietnia 2021, 11:03
KTO NA TO K...A WPADŁ
Odpisz
7 kwietnia 2021, 11:19
@Krzycho112: Ktoś z młodszym kuzynostwem
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:53
Gdzie to kupić?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:21
Gdzie to kupić? Ja tam pająki lubię a młodsza siostra się odczepi
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:18
Aaa, ostatnio zbyt często widuję tu pająki.
Odpisz