Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Za co ta premia
Młodzi gniewni
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2021, 12:11
Stanowczo zaprzeczam, łatwiej i taniej porwać jak wraca z pracy/klubu/imprezy firmowej
Odpisz
9 kwietnia 2021, 12:39
@bartton: Zgłaszam ten komentarz do jejowej prokuratury!!
Odpisz
9 kwietnia 2021, 13:33
@Ferament: co mnie straszysz prokuraturą. Wiem gdzie mieszkasz, moi ludzie już idą na twoje pięterko.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 15:18
@bartton: Plot Twist! DAM! DAM! DAAAM!
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2021, 17:11
@Ferament: powinieneś powiedzieć że mieszkasz na parterze. Wtedy bartton powiedziałby, że jego ludzie juz schodzą.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 19:01
@Hejter_99: masz rację @Ferament skopał zabawę
Odpisz
10 kwietnia 2021, 08:34
@bartton: Co skopałem? Bawimy się dalej!
Znaczy, mieszkam w piwnicy
Odpisz
10 kwietnia 2021, 09:35
@Ferament: Moi chłopcy już zeszli
Odpisz
10 kwietnia 2021, 15:34
@bartton: Pomyliliście klatkę, jestem w klatce nr2 a nie nr1
Odpisz
10 kwietnia 2021, 16:25
@Ferament: obstawiłem wszystkie klatki, więc nie uciekniesz
Odpisz
11 kwietnia 2021, 11:12
@bartton: Wyjdę wejściem na dach, mam spadochron
Odpisz
12 kwietnia 2021, 08:16
@Ferament: mam snajperów i artylerię plot
Odpisz
20 kwietnia 2021, 16:12
@bartton: A ja mam... Eeeee..... A ja mam Shreka w karbonicie..... A czekaj jeżeli Shrek jest w karbonicie, to nic tobie nie może zrobić, ale mam Odkarbonitator! No dobrze, co zrobisz że Shrekiem już bez karbonitu.
Odpisz
20 kwietnia 2021, 17:34
@Ferament: Shrek pragnie tylko spokoju na swoim bagnie, więc mu je zapewnię.
Odpisz
8 czerwca 2021, 13:30
@bartton: O ty.....A co powiesz na to? *wyciąga AK-47 Gold skin free No virus No scam*
Odpisz
8 czerwca 2021, 14:21
@Ferament: mam Hulka *odgłos bicia przeciwnika*
Odpisz
16 czerwca 2021, 10:42
@bartton: Ja mam Thanosa! *odgłos pstrykania przeciwnika*
Odpisz
17 czerwca 2021, 08:45
@Ferament: a ja pana Starka
Odpisz
17 czerwca 2021, 21:45
@bartton: @Ferament: Wy dalej prowadzicie te konwersacje ?
Odpisz
17 czerwca 2021, 22:06
@Hejter_99: jak widać
Odpisz
19 czerwca 2021, 08:46
@bartton: Pan Stark jeszcze nie skompletował kamieni więc nic mi nie zrobi
Odpisz
10 kwietnia 2021, 19:49
ej wim ze nie tu ale skąd wziasc to ip czy inne gowno jak wrzucasz mema? odpowiedz coś
Odpisz
9 kwietnia 2021, 18:47
Z tego co pamiętam, to była już afera z tym blogiem, że kobiety były porywane, gdzieś tak z 2 lata temu, ale nie pamiętam dokładnie.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 17:26
Potwierdzam
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:08
Ale Nel była ze Stasiem, to na podróże rodzinne
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:14
@Ignisus: oni byli w Afryce
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:17
@OwOcomedy: o j t a m s z c z e g ó ł
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2021, 14:19
@Ignisus: W Pakistańskiej pustyni i
puszczy xD
Odpisz
8 kwietnia 2021, 14:24
@Towarzysz777: Nie no jestem genialny
Odpisz
9 kwietnia 2021, 13:12
@Towarzysz777: w pakistyni i pakiszczy
Odpisz