Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

23 czerwca 2023, 22:23

Ten mem źle się zestarzał

Avatar Oliwier256

4 lipca 2023, 15:46

@IkarAviator: jak Elżbieta xD

Avatar IkarAviator

4 lipca 2023, 16:18

@Oliwier256: Moja prababcia zmarła w wieku 99 lat jakoś na rok przed Elżbietą. Mówiłem, że przezyje królową Anglii... w sumie wynik miała lepszy, ale chciałby zaśpiewać coś ponad 100 lat

Avatar Wormy

8 kwietnia 2021, 18:55

Jeszcze kilka lat i przeżyje starego Tuka.

Avatar makapakajekurczaka

9 kwietnia 2021, 17:53

@Wormy: Stary Tuk żył 130 lat, a Elżbieta ma niecałe 94, więc trochę więcej niż kilka

Avatar Wormy

9 kwietnia 2021, 19:19

@makapakajekurczaka: Dla wszechwiecznej królowej to nic więcej niż jedno mrugnięcie oka.

Avatar makapakajekurczaka

9 kwietnia 2021, 23:08

@Wormy: *przedwiecznej
Ale masz rację

Avatar Wormy

9 kwietnia 2021, 23:52

@makapakajekurczaka: Nie, nie przedwiecznej, a wszechwiecznej.

Avatar makapakajekurczaka

10 kwietnia 2021, 00:07

@Wormy: Wrzechwieczna, czyli trwająca przez wszystkie wieki. Przedwieczna, czyli powstała przed wiekami (przed stworzeniem czasu). Elżbieta, tak samo jak Maryla Rodowicz, jest przedwieczna, bo powstała przed początkiem czasu

Avatar Hiholatek

9 kwietnia 2021, 19:02

Kiedyś weszłam na grupę fb o spiskach, kosmitach (po prostu foliarze) i dziś widzę post na tej grupie o śmierci Filipa. Post był ,,jasnowidzki" która rzekomo przepowiedziała śmierć tego człowieka (choć nie ma żadnych dowodów, że rzeczywiście tak przepowiedziała) ale omińmy tę kwestię, bo komentarze to złoto:
-Bardzo dobrze, jednego gada mniej
-jednego masona mniej
-Nareszcie zdechło jego gadzie ciało
-długo żył bo pił krew dzieci
-kolejny po raz n*ty komentarz o gadach (przypuszczam, że chodzi o reptyle)
-tak się kończy żarcie ludzi (99 lat przypomnę XD)
-kolejny komentarz o jedzeniu dzieci
-Ktoś wstawił obrazek, jak rzekomo Filip mówi że jak umrze to chciałby powrócić jako morderczy wirus (ktoś pod tym dał emotkę WRRR)
-Kolejny obrazek o depopulacji ludności xD
Przepraszam, że o tym tu pisze, ale chciałam się tym podzielić.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 kwietnia 2021, 21:45

@Hiholatek: Elon, odpalaj spi.....amy stąd

Avatar Gore_123

9 kwietnia 2021, 16:58

Ja nie uważam, że książę Filip był święty, ale to jest smutne, że tyle osób anglojęzycznych cieszy się z jego śmierci (życzą tego samego reszcie członków rodziny) i robi dużo niesmacznych (czasem bardzo) memów/postów itd.

Avatar Polalak

9 kwietnia 2021, 17:17

@Gore_123: serio się z tego cieszą?

Avatar Pandzianikki

9 kwietnia 2021, 17:28

@Polalak: część z nich tak, ja również nie kapuję czemu

Avatar lordbaysel

9 kwietnia 2021, 17:47

@Gore_123: Nie wszyscy Brytyjczycy są zachwyceni konceptem posiadania rodziny królewskiej.

Avatar Gore_123

9 kwietnia 2021, 18:20

@lordbaysel: Ja myślę, że głównie po tym wywiadzie z Megan ludzie zaczeli tak hejtować rodzinę królewską (nie mówię, że tego wcześniej nie robili, po prostu nie aż w takim stopniu i nie w taki sposób).

Avatar Oliwier256

8 kwietnia 2021, 14:07

Kisnę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Powodzenia

Nie zadzieraj z bobrami

Pozdrawiam świetliki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka