Znowu trzeba antenę przełożyć w lepsze miejsce?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Tymi się chodzi
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 10:15
Gra oline... Ej graliście w albion online tą darmową gre MMO RPG
Odpisz
19 grudnia 2023, 11:02
@Sarewr: w której to ty piszesz własną historię zamiast podążać wytyczoną ścieżką
Odpisz
16 kwietnia 2021, 10:32
haha niezłe:>
Odpisz
14 kwietnia 2021, 09:05
oline
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:33
padłem
Odpisz
12 kwietnia 2021, 09:32
stary przysuń ruter troche w lewo
Odpisz
12 kwietnia 2021, 07:43
Ja zazwyczaj wtedy przełączam na dane z telefonu, bo Liga mało neta bierze
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:26
Oline
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:48
Cześć pingwino1, dużo razy będziesz jeszcze usuwać konto?
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:59
@starmagedon: nie słucham
NIE SŁUCHAM
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2021, 09:00
Nie wiem czy wiesz, ale za multiki jest ban, a sam przyznałeś się do tego.
Przypau troszkę.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2021, 09:16
@starmagedon: nie mam w tej chwili żadnych multikont.
Odpisz
11 kwietnia 2021, 19:19
@starmagedon: no i usunął
Odpisz
11 kwietnia 2021, 20:00
No i usunąłeś.
Odpisz
11 kwietnia 2021, 19:24
Nie słyszałem o grach oline.
Odpisz
11 kwietnia 2021, 19:24
@maciejski: ale mem dobry
Odpisz
11 kwietnia 2021, 18:47
Gra oline
Odpisz
11 kwietnia 2021, 18:27
Ehh, przygotowałem się na czytanie historii jakie tu Jejacy mają z grami online, a każdy komentarz prawie jest o literówce... Zawiodłem się, a mem przedni
Odpisz
11 kwietnia 2021, 18:36
@RoyalPigeon: też mam podobne odczucia, tak już mam, że często gubię literki albo robię inne błędy i komy prawie zawsze tak wyglądają///
Odpisz
11 kwietnia 2021, 18:07
@KontoUsunięte: f dla sususa
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:32
Rel i mam teraz pomysł na mema
Odpisz
11 kwietnia 2021, 15:21
@Bartolinise: pokaż
Odpisz
11 kwietnia 2021, 15:43
@FluttershyIsNOTaDoormat: mem czy 2 wyżej, ten z łazikiem na marsie
Odpisz
11 kwietnia 2021, 15:49
@Bartolinise: ok
Odpisz
11 kwietnia 2021, 09:12
Wy się śmiejecie, a ja bym chętnie dostał fajną linę
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:49
Też gram w gry oline
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:34
Rozumiem grać o punkty, ale żeby oline?
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:47
@starmagedon: niektórzy mają myśli potencjalnie samobójcze, stąd gra oline
Odpisz
11 kwietnia 2021, 08:48
Ten kto zwycięży ten wiesza się pierwszy. Rozumiem.
Odpisz