Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

4 maja 2021, 14:11

dlatego w pizzerii jem tylko margheritę

Avatar MituDestroyer

12 kwietnia 2021, 16:35

Chyba nie ma pizzy w Polsce której bym nie zjadł, tak je uwielbiam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Simciakk

15 kwietnia 2021, 10:20

Avatar PyraJejanska

15 kwietnia 2021, 10:50

Avatar Lexa93

13 kwietnia 2021, 00:16

Ja po prostu zamawiam pizzę z wybranymi przez siebie składnikami... Opcjonalnie też tylko lekko modyfikuję to co jest w menu.

Serio, można tak zrobić!

Avatar PyraJejanska

12 kwietnia 2021, 19:10

Pizza z takimi dodatkami często dobrze się łączy, ja na przykład nie lubię ananasa ale hawajska to moja ulubiona pizza.

Avatar AlPoziomka

12 kwietnia 2021, 17:43

Dlatego ja nie lubię pizzy
Pudło na czerwone -> \__________/

Avatar wiki954

11 kwietnia 2021, 19:49

Dlatego najlepiej robić swoją własną pizzę

Avatar Racibor

12 kwietnia 2021, 16:29

@wiki954: w sumie racja albo brać margarite, ale robiona samemu jest spoko i masz pewność że jakiś oliwoZ... nie naleje ci kulka łyżek oleju "dla smaku"

Avatar wiki954

12 kwietnia 2021, 17:15

@Racibor: Ewentualnie dla tych co nie mają jak/nie potrafią zrobić pizzy w domu to w biedronce są spody do pizzy ala neapolitańskiej

Avatar polska_cebulka

Edytowano - 11 kwietnia 2021, 18:58

a ja tam wszystkie składniki do pizzy lubie

Avatar MituDestroyer

12 kwietnia 2021, 16:35

@polska_cebulka: ja również

Avatar Akosz

11 kwietnia 2021, 18:49

To zrób sobie pizzę ze składników które lubisz

Avatar Oliwier256

12 kwietnia 2021, 16:34

@Akosz: w moim przypadku byłoby to duużo sera i sosu pomidorowego oraz salami

Avatar Racibor

12 kwietnia 2021, 16:30

papryka, kukurydza, i groszek , najgorsze ścierwa, a później musze wybierać widelcem po ziarenku

Avatar Kapichu

12 kwietnia 2021, 09:49

Ana- nie chwila to jeja

Avatar XDudek

12 kwietnia 2021, 16:28

@Kapichu: doszły mnie słuchy że miałeś zamiar popełnić grzech ciężki

Avatar LadyDialga

12 kwietnia 2021, 16:14

Zawsze tak jest że jak w restauracji znajde jakąś spoko pizze to jest tam TEN jeden składnik którego nie lubie
Zwykle jest to cebula i zwykle też nie można wziąć bez niej

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2021, 18:50

papryka

Avatar polska_cebulka

11 kwietnia 2021, 19:00

papryka jest smaczna

Avatar Spider007

12 kwietnia 2021, 08:58

eeeeeee

Avatar Spider007

12 kwietnia 2021, 08:57

Kiedyś nie lubiłem kaparów, teraz lubię

Avatar rozwalgo

11 kwietnia 2021, 19:51

Kurki

Avatar Dziwny_osobnik

11 kwietnia 2021, 19:36

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

To będzie bolało

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niegrzeczny Oskarek

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka