Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2021, 10:00
Brzydka ta dziewczyna
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:21
Miałem taką sytuacje kiedyś, że w wyniku długich i nudnych zdażeń, których nie będę opisywał podjąłem pewnego dnia decyzję NIE MYŚLEĆ o związkach, tym jak bardzo potrzebuje baby, miłości itd. Zgodnie z ideą, że i tak teraz na to nie mam czasu+ nie jestem osobą, którą chcę być więc to bez sensu i lepiej skupić się obecnie na innych celach a gdy te osiągnę i dojdę do czegoś w życiu to wtedy się zajmę szukaniem baby.
No i tutaj się zaczyna to śmieszne:
Tego samego dnia gdy podjąłem tę decyzję, po wielu latach zerowych lub nieznacznych interakcji (nie mówiąc już o filrtowaniu) usiadłem sobie na ławce w parku, dookoła było trochę ludzi ale generalnie nie jakiś tłum, i czytałem coś. Po jakimś czasie nagle się do mnie dosiadły dwie laski 7/10 i 8/10 (mogły usiąść gdziekolwiek, miejsc nie brakowało więc to było celowe) i tak coś między sobą szepczą, co chwilę "przypadkowo" mnie jedna z nich dotyka. No ja zgodnie z postanowieniem po prostu je ignorowałem, zresztą jeszcze wtedy myślałem, że to serio nic nie znaczy. No ale po jakiś 5 minutach zaczęły do mnie coś gadać ewidentnie z podtekstami itd. A JA JAK SKOŃCZONY DEBIL NIE WIEDZIAŁM CO ROBIĆ XDD
Jak już sobie poszły po zorientowaniu się, że jestem jakimś przegrywem to miałem ochote zaj...ć łbem o krawężnik taki cringe z samego siebie czółem :DDD
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:10
@Sebzer: Z drugiej strony... Jeśli one miały na celu zrobić z ciebie idiotę, że niby chcą cię poderwać, ale tak na serio założyły się czy coś?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:14
@Tomieslaw: Wszystko jest możliwe ale wątpię w tę wersję.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:15
@Sebzer: Zawsze można się pocieszać...
Odpisz
12 kwietnia 2021, 18:00
@Tomieslaw: takie rzeczy po prostu czuć ale ok.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 22:47
@Sebzer: Co do początku historii to nie szukaj miłości na siłę
Sama cię znajdzie gdy będziesz się jej najmniej spodziewał
Odpisz
13 kwietnia 2021, 00:33
@BiiTii: wiem, dlatego podjął.decyzje zająć się ulepszaniem siebie a nie szukaniem bab
Odpisz
12 kwietnia 2021, 11:33
Ja mam 2 chłopaków i ...j (im gay)
Odpisz
12 kwietnia 2021, 11:36
@NexosTheDog: You gay
Odpisz
12 kwietnia 2021, 18:44
@NexosTheDog: Domyśliłem się po profilowym
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:00
Rel tylko że ja nawet do dziewczyny nie doszłem
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2021, 13:41
Może i jestem wybredny ale już wolałbym być sam niż mieć dziewczynę-alternatywke
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:09
W przypadku takiej dziewczyny? Powiedz "Begone, thot!".
Odpisz
12 kwietnia 2021, 08:19
Brakuje jej jednego ramiączka. Gdzie moja nagroda za spostrzegawczość?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:19
@jacek1s:
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:22
@RomaGhost: 😎
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:46
@jacek1s: wydaje mi się że ma tam torebkę
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:56
@Kondziolek06: To źle Ci się wydaje.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 11:49
@jacek1s: może to taki dizajn?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:54
To nie jest prawidłowe wykorzystanie tego szablonu. Miał on reprezentować Czada a nie zarośniętego przegryvexa.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:33
To naprawdę tutaj pasuje
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:38
@Heras1123: no shit sherlock
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:46
@Iwo_Gal: No to jestem sherlock ale dlaczego jako sherlock Holmes nie mogę znaleźć rzeczy która dałem gdzieś 2 sekundy temu?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:25
gdybym miał takie szczęście to bym poprosił wszechświat o wygraną w lotto.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:08
suka blyat
Odpisz
12 kwietnia 2021, 08:40
Odpisz
12 kwietnia 2021, 01:08
Odpisz
12 kwietnia 2021, 01:08
Trochę rel
Odpisz
12 kwietnia 2021, 00:50
Jak to co? Alleluja i do przodu!
Odpisz