memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 kwietnia 2021, 22:20
Odpisz
16 kwietnia 2021, 17:19
jak wpiszesz #pingwiny z madagaskaru do to jest 4 a 1 ma identyczny szablon
12 kwietnia 2021, 21:06
Można szablon?
12 kwietnia 2021, 23:29
@Polakowaty: Podbijam
13 kwietnia 2021, 00:17
@Zalogowany: a ja podbijamy i 1 litr jejavitu
13 kwietnia 2021, 09:07
@Polakowaty:
13 kwietnia 2021, 09:29
@YouYuu: Doceniam chęć pomocy, ale to jest przeca za słaba jakość panie
13 kwietnia 2021, 11:05
@Zalogowany: ok
13 kwietnia 2021, 21:23
@Polakowaty: proszę bardzo
13 kwietnia 2021, 21:57
@rysiu311: jest jakaś różnica między tymi dwoma szablonami?
13 kwietnia 2021, 22:16
@Polakowaty: nie wiem
13 kwietnia 2021, 20:54
Mam wrażenie,że z każdego odcinka Pingwinów z Madagaskaru dałoby się znaleźć minimalnie jeden template na mema
13 kwietnia 2021, 07:59
kiedy zdajesz sobie sprawe żę jednocześnie typ mówi żę źle nowych szablonach a jdnocześnie to nowy szablon
12 kwietnia 2021, 14:48
A zwierzęta?
12 kwietnia 2021, 14:49
w dzikie zwierzęta
12 kwietnia 2021, 16:50
@EzE_team_LUBIESER: A dzikie zwierzę w śmietnik z niedomykającą się klapą
12 kwietnia 2021, 17:31
@Towarzysz777: a śmietnik z niedomykającą się klapą?
Edytowano - 12 kwietnia 2021, 17:36
@rysiu311: Korci mnie żeby napisać "w twoją starą" ale to przestarzałe xD
12 kwietnia 2021, 23:04
@rysiu311: śmietnik bez klapy
12 kwietnia 2021, 21:10
R.....ie templatki rozpocznie się za 3... 2... 1...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2021, 22:20
Odpisz
16 kwietnia 2021, 17:19
jak wpiszesz #pingwiny z madagaskaru do to jest 4 a 1 ma identyczny szablon
Odpisz
12 kwietnia 2021, 21:06
Można szablon?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 23:29
@Polakowaty: Podbijam
Odpisz
13 kwietnia 2021, 00:17
@Zalogowany: a ja podbijamy i 1 litr jejavitu
Odpisz
13 kwietnia 2021, 09:07
@Polakowaty:
Odpisz
13 kwietnia 2021, 09:29
@YouYuu: Doceniam chęć pomocy, ale to jest przeca za słaba jakość panie
Odpisz
13 kwietnia 2021, 11:05
@Zalogowany: ok
Odpisz
13 kwietnia 2021, 21:23
@Polakowaty: proszę bardzo
Odpisz
13 kwietnia 2021, 21:57
@rysiu311: jest jakaś różnica między tymi dwoma szablonami?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 22:16
@Polakowaty: nie wiem
Odpisz
13 kwietnia 2021, 20:54
Mam wrażenie,że z każdego odcinka Pingwinów z Madagaskaru dałoby się znaleźć minimalnie jeden template na mema
Odpisz
13 kwietnia 2021, 07:59
kiedy zdajesz sobie sprawe żę jednocześnie typ mówi żę źle nowych szablonach a jdnocześnie to nowy szablon
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:48
A zwierzęta?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:49
w dzikie zwierzęta
Odpisz
12 kwietnia 2021, 16:50
@EzE_team_LUBIESER: A dzikie zwierzę w śmietnik z niedomykającą się klapą
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:31
@Towarzysz777: a śmietnik z niedomykającą się klapą?
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2021, 17:36
@rysiu311: Korci mnie żeby napisać "w twoją starą" ale to przestarzałe xD
Odpisz
12 kwietnia 2021, 23:04
@rysiu311: śmietnik bez klapy
Odpisz
12 kwietnia 2021, 21:10
R.....ie templatki rozpocznie się za 3... 2... 1...
Odpisz