Ile dałbym, by zapomnieć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2021, 15:25
co to za muzyka?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:37
@ponis: Rap
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:47
@ponis: 18L jak zapomnieć
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:50
@polska_cebulka: Się zapytał co to za muzyka a nie jaki jest tytuł piosenki.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 23:08
@JaJestemZWami: ale też nie pytał, z jakiego to gatunku
Odpisz
13 kwietnia 2021, 23:13
@Drag_on: Czyli jaka powinna być odpowiedź?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 23:13
@ponis: Taka która jednym się podoba bardziej a druga mniej.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 23:17
@ponis: piosenka z 2003 roku.. wtedy to był hicior..
Odpisz
14 kwietnia 2021, 10:24
@JaJestemZWami: Chodziło mi o nazwe
Odpisz
14 kwietnia 2021, 23:51
@ponis: "jak zapomnieć", jeden osiem L
Odpisz
12 kwietnia 2021, 20:03
Czy to jest jedyny dobry polski rap, czy mi do reszty odbiło?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 22:07
@GenMachine: nie jedyny według mnie ale to perła którą lubię chociaż nie przepadam za rapem
Odpisz
12 kwietnia 2021, 22:31
@Oloest4: Tak samo
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:16
@GenMachine: Kaczmarski też rapował...
Odpisz
13 kwietnia 2021, 19:20
@GenMachine: Nie, to jest: https://www.youtube.com/watch?v=70WBJdwijik
Odpisz
13 kwietnia 2021, 21:51
@GenMachine: Sorry ale akurat ta grupa i ten kawałek nie mają dobrej opinii wśród polskich hip-hopowców. No i nie jest to nawet prawdziwy rap.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 18:49
jaka to muzyka (tytuł)?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 16:20
Kiedyś to był rap a nie to co teraz
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:51
Uwielbiam ten wstęp pianina grany na gitarze
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 15:04
Czyli teraz Jak Zapomnieć będzie takim jakby muzycznym szablonem?
Nie jakby mi to przeszkadzało
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:23
Jezu ta muzyka jest wspaniała
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2021, 19:27
♫ Parostatkiem w piękny rejs ... ♫
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2021, 21:03
@starmagedon: ♪ Statkiem na parę, w
piękny rejs... ♪
Odpisz