Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2020, 23:09
Polecam zjedzenie kartki tuż przed zabraniem jej przez nauczyciela
Odpisz
13 sierpnia 2020, 13:06
ok boomer
Odpisz
27 listopada 2019, 21:10
Ok boomer
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:44
nie ma karteczek
Odpisz
22 września 2014, 19:33
U mnie nie mozna z telefonow korzystac wiec dalej sa karteczki
Odpisz
29 stycznia 2014, 17:03
skoro większość komentarzy jest o tym że do dziś są używane karteczki na lekcjach to czemu jest taka dobra ocena tego obrazka ?
Odpisz
29 stycznia 2014, 16:26
Jezus .. A szyfr ? .. ja go zawsze używałem D:
Odpisz
29 stycznia 2014, 14:18
Ale teraz jest dreszczyk, jak schować telefon by mama go nie znalazła :D
Odpisz
29 stycznia 2014, 14:07
Przecież dzisiaj też sie podaje karteczki
Odpisz
29 stycznia 2014, 11:50
Nadal są karteczki -.-
Odpisz
29 stycznia 2014, 10:37
tak było;)
Odpisz
28 stycznia 2014, 20:31
pamiętam jak 2 dziewczyny tak się wymieniały taki ubaw był bo pisały o swoich chłopakach itp. ^^
Odpisz
28 stycznia 2014, 19:23
Frajerzy! Przecież klasa zawsze powinna mieć ustalony szyfr!
Odpisz
28 stycznia 2014, 20:17
@Agent00Kurczak: Nasza nie ma. ;_;
Odpisz
28 stycznia 2014, 19:49
omg,odwracam się i mówię .-.
Odpisz
28 stycznia 2014, 21:19
@Mirek01: Ta na pewno kiedy osoba jest na drugim końcu klasy.
Odpisz
28 stycznia 2014, 22:12
i po drodze każdy to przeczytał :)
Odpisz
29 stycznia 2014, 06:59
@Linkin_Park: Haha a jak inaczej :D Chyba każdy tak robił:)
Odpisz
29 stycznia 2014, 07:53
ja też, jak przechodziła wiadomość przez moje ręce :D
Odpisz
29 stycznia 2014, 13:53
to ty nie widziałeś u nas fizyki .-.
Odpisz
29 stycznia 2014, 18:14
@Mirek01: No niestety nie miałem przyjemności być u ciebie w klasie;)
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:05
no ;p
Odpisz
28 stycznia 2014, 19:48
Jakoś na lekcji podajemy sobie karteczki.Po co smsy skoro siedzimy prawie koło siebie.
Odpisz