Rel, ale tak nie do końca, bo nie zrobiła mi tak nigdy żadna dziewczyna, nigdy nie zebrałem się na odwagę, żeby zagadać w tym bardziej romantycznym celu, żaden kolega mi też nigdy tak nie powiedział o swojej koleżance, w ogóle nie mam kolegów i nie mam żadnej wybranej dziewczyny, w której się podkochuję (bo o żadnej nie myślę w taki sposób po prostu, ale to na razie). Ale poza tym to super rel
TAK! Mamy kolejny dowód, kobiety nie istnieją! Nic nie jest aż tak zj...ne, więc niemożliwe aby ta osoba istniała, czyli wszystkie kobiety nie istnieją!
Mocno chamskie, przecież nie musiała nawet z nim rozmawiać, wystarczyło spojrzeć i odpowiedzieć. W sensie, ma prawo mieć kogoś w dupie, no ale jakoś nie mogę ogarnąć takiego braku kultury.
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2021, 16:18
I dlatego nawet nie będę próbować zagadać
Odpisz
15 kwietnia 2021, 15:54
Z zalet, to przekaz przynajmniej jasny; Masz spi.....ać.
Odpisz
15 kwietnia 2021, 15:30
Rel, ale tak nie do końca, bo nie zrobiła mi tak nigdy żadna dziewczyna, nigdy nie zebrałem się na odwagę, żeby zagadać w tym bardziej romantycznym celu, żaden kolega mi też nigdy tak nie powiedział o swojej koleżance, w ogóle nie mam kolegów i nie mam żadnej wybranej dziewczyny, w której się podkochuję (bo o żadnej nie myślę w taki sposób po prostu, ale to na razie). Ale poza tym to super rel
Odpisz
15 kwietnia 2021, 15:24
No co za chamska k...a
Takie to tylko prądem j...ć
Odpisz
15 kwietnia 2021, 15:02
TAK! Mamy kolejny dowód, kobiety nie istnieją! Nic nie jest aż tak zj...ne, więc niemożliwe aby ta osoba istniała, czyli wszystkie kobiety nie istnieją!
Odpisz
15 kwietnia 2021, 14:10
Mocno chamskie, przecież nie musiała nawet z nim rozmawiać, wystarczyło spojrzeć i odpowiedzieć. W sensie, ma prawo mieć kogoś w dupie, no ale jakoś nie mogę ogarnąć takiego braku kultury.
Odpisz
15 kwietnia 2021, 14:09
Odpisz
15 kwietnia 2021, 14:04
ale k...a z niej
Odpisz
13 kwietnia 2021, 18:53
no smutno i w ogóle ale takie ,,hej" to pewnie słyszała tysiąc razy więc co się dziwić...
Odpisz
14 kwietnia 2021, 03:15
@Sebzer: Myślisz że "Szczęść Boże" w tonacji Grzegorza Brauna załatwiło by sprawę?
Odpisz
14 kwietnia 2021, 08:17
@ArthurMorgan: no ja bym zwrócił uwagę
Odpisz
13 kwietnia 2021, 18:03
A to k...a.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 17:28
K*biety
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 17:17
On:
Odpisz
13 kwietnia 2021, 17:15
Bruh moment
Odpisz
13 kwietnia 2021, 17:13
Odpisz