Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AxonDeHudin

14 kwietnia 2021, 17:19

Spoonful

Avatar nie_kosmita

14 kwietnia 2021, 16:54

Ja tam po prostu słyszę jak ktoś otwiera drzwi

Avatar BINDER223

14 kwietnia 2021, 16:53

Ja mam okulary przeciwsłoneczne na kamerce

Avatar Racibor

14 kwietnia 2021, 16:34

ja zawsze zamykam drzwi, i zawsze jestem odwrócony do nich bokiem

Avatar MsCrazyAlex

14 kwietnia 2021, 16:12

Raz robię sobie lekcje i moja matka weszła do pokoju a ja jej nie słyszałam. Stała mi za plecami podobno dobre 5 minut zanim się zorientowałam, że tam jest (no cóż minusy niedosłuchu). Pamiętam, że jak się odwróciłam to się prawie zesralam że strachu.

Avatar Tomieslaw

14 kwietnia 2021, 16:21

@MsCrazyAlex: O, niedosłuch. Ja miałem z 9 operacji uszu i praktycznie nic nie słyszę na lewe ucho.

Avatar MsCrazyAlex

14 kwietnia 2021, 16:24

@Tomieslaw: ja praktycznie nic nie słyszę na prawe i pół życia jeździłam do Warszawy na Kajetany (7 godzin pociągiem) i k...a oni do dzisiaj nie wiedzą dlaczego nie słyszę. Ale co się dziwić, jak byłam młodsza to lekarz wgl się nie zorientował, że nie słyszę i stwierdził, że mam aspergera xdd

Avatar Tomieslaw

14 kwietnia 2021, 16:27

@MsCrazyAlex: Kajetany... Jeśli masz na myśli te całe Światowe Centrum Słuchu na Mokrej, to też tam chodziłem/chodzę.

Avatar Tomieslaw

14 kwietnia 2021, 16:27

@Tomieslaw: I również w ...j długo jechałem.

Avatar MsCrazyAlex

14 kwietnia 2021, 16:29

@Tomieslaw: tak, mam na myśli to właśnie to miejsce tortur. Współczuję, że tam nadal chodzisz.

Avatar Tomieslaw

14 kwietnia 2021, 16:30

@MsCrazyAlex: Szczerze to nie wiem, dawno nie byłem tam na kontroli i nie wiem czy jeszcze będę.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2021, 16:17

300iq

Avatar pawelonxxx

14 kwietnia 2021, 16:15

Po co te zabezpieczenia... to powinno wystarczyć XD

Avatar DRAGON_POLSKA

13 kwietnia 2021, 18:22

ja mam tak że monitor jest obok drzwi i z boku ledwo widać co jest na komputerze a poza tym są schody na piętro (mam piętrowy dom) i mogę po cichych krokach rozpoznać kto idzie

Avatar Xerol

13 kwietnia 2021, 17:44

To jest o wiele prostsze niż moje rozwiązanie
Mam w drzwiach czujnik otwierania który zapala lampkę pod monitorem

Avatar rozwalgo

13 kwietnia 2021, 18:00

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bobiepl
Dodane przez: Bobiepl

Z klasą się trzeba urodzić

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka