Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 17:19
Spoonful
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:54
Ja tam po prostu słyszę jak ktoś otwiera drzwi
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:53
Ja mam okulary przeciwsłoneczne na kamerce
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:34
ja zawsze zamykam drzwi, i zawsze jestem odwrócony do nich bokiem
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:12
Raz robię sobie lekcje i moja matka weszła do pokoju a ja jej nie słyszałam. Stała mi za plecami podobno dobre 5 minut zanim się zorientowałam, że tam jest (no cóż minusy niedosłuchu). Pamiętam, że jak się odwróciłam to się prawie zesralam że strachu.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:21
@MsCrazyAlex: O, niedosłuch. Ja miałem z 9 operacji uszu i praktycznie nic nie słyszę na lewe ucho.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:24
@Tomieslaw: ja praktycznie nic nie słyszę na prawe i pół życia jeździłam do Warszawy na Kajetany (7 godzin pociągiem) i k...a oni do dzisiaj nie wiedzą dlaczego nie słyszę. Ale co się dziwić, jak byłam młodsza to lekarz wgl się nie zorientował, że nie słyszę i stwierdził, że mam aspergera xdd
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:27
@MsCrazyAlex: Kajetany... Jeśli masz na myśli te całe Światowe Centrum Słuchu na Mokrej, to też tam chodziłem/chodzę.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:27
@Tomieslaw: I również w ...j długo jechałem.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:29
@Tomieslaw: tak, mam na myśli to właśnie to miejsce tortur. Współczuję, że tam nadal chodzisz.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:30
@MsCrazyAlex: Szczerze to nie wiem, dawno nie byłem tam na kontroli i nie wiem czy jeszcze będę.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:17
300iq
Odpisz
14 kwietnia 2021, 16:15
Po co te zabezpieczenia... to powinno wystarczyć XD
Odpisz
13 kwietnia 2021, 18:22
ja mam tak że monitor jest obok drzwi i z boku ledwo widać co jest na komputerze a poza tym są schody na piętro (mam piętrowy dom) i mogę po cichych krokach rozpoznać kto idzie
Odpisz
13 kwietnia 2021, 17:44
To jest o wiele prostsze niż moje rozwiązanie
Mam w drzwiach czujnik otwierania który zapala lampkę pod monitorem
Odpisz
13 kwietnia 2021, 18:00
@Xerol:
Odpisz