memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 lipca 2023, 08:52
U mnie była pierwsza lekcja teorii, a na drugą pan wysyłał nam filmiki z ćwiczeniami
Odpisz
18 kwietnia 2021, 22:26
U mnie jest to i to na przemian.
17 kwietnia 2021, 11:23
U mnie nauczyciel robi testy na stronce z wybranych przez moją klasę i klasę b
17 kwietnia 2021, 10:55
Rel
17 kwietnia 2021, 09:54
17 kwietnia 2021, 09:14
Nie rel, nam każe nagrywać jak ćwiczymy i mu to wysyłać
17 kwietnia 2021, 07:55
Ja musiałem pisać na kartce jakie robiłem ćwiczenia.Ale czasami po prostu zaznaczałem.Bo jeździłem 10 km rowerem
17 kwietnia 2021, 06:36
U mnie raz puścił tabatę polonistki
17 kwietnia 2021, 04:03
Tymczasem u mnie na wf-ie rozmawialiśmy na temat gry w quidditcha (tak, ta z harrego pottera)
17 kwietnia 2021, 00:26
Ja mam teorie sportów. Często też rozmawiamy o praktycznych rzeczach związanych ze zdrowiem, także jest dobrze
17 kwietnia 2021, 00:21
no już włączajcie kamery wklikujcie w film tymczasem film: skręć kręgosłup o 360 stopni pamiętając by go nie zginać
16 kwietnia 2021, 23:51
nam wysyła filmiki z tvp sport i pyta o różne rzeczy z nich a potem wysyła jakieś ćwiczenia których nikt nie robi
16 kwietnia 2021, 23:49
My znamy na pamięć wszystkie zasady siatkówki, cechy boiska i piłek oraz wymagania wobec zawodników xD
16 kwietnia 2021, 23:33
Mi tam to pasuje
Edytowano - 16 kwietnia 2021, 22:40
U nas pan puszcza filmik i ma luz przez pół lekcji po czym sprawdza listę zadaje dwa pytania do filmu i czy się zmęczyłyśmy i możemy iść. Czyli w sumie podobnie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 lipca 2023, 08:52
U mnie była pierwsza lekcja teorii, a na drugą pan wysyłał nam filmiki z ćwiczeniami
Odpisz
18 kwietnia 2021, 22:26
U mnie jest to i to na przemian.
Odpisz
17 kwietnia 2021, 11:23
U mnie nauczyciel robi testy na stronce z wybranych przez moją klasę i klasę b
Odpisz
17 kwietnia 2021, 10:55
Rel
Odpisz
17 kwietnia 2021, 09:54
Rel
Odpisz
17 kwietnia 2021, 09:14
Nie rel, nam każe nagrywać jak ćwiczymy i mu to wysyłać
Odpisz
17 kwietnia 2021, 07:55
Ja musiałem pisać na kartce jakie robiłem ćwiczenia.Ale czasami po prostu
zaznaczałem.Bo jeździłem 10 km rowerem
Odpisz
17 kwietnia 2021, 06:36
U mnie raz puścił tabatę polonistki
Odpisz
17 kwietnia 2021, 04:03
Tymczasem u mnie na wf-ie rozmawialiśmy na temat gry w quidditcha (tak, ta z harrego pottera)
Odpisz
17 kwietnia 2021, 00:26
Ja mam teorie sportów. Często też rozmawiamy o praktycznych rzeczach związanych ze zdrowiem, także jest dobrze
Odpisz
17 kwietnia 2021, 00:21
no już włączajcie kamery wklikujcie w film
tymczasem film:
skręć kręgosłup o 360 stopni pamiętając by go nie zginać
Odpisz
16 kwietnia 2021, 23:51
nam wysyła filmiki z tvp sport i pyta o różne rzeczy z nich a potem wysyła jakieś ćwiczenia których nikt nie robi
Odpisz
16 kwietnia 2021, 23:49
My znamy na pamięć wszystkie zasady siatkówki, cechy boiska i piłek oraz wymagania wobec zawodników xD
Odpisz
16 kwietnia 2021, 23:33
Mi tam to pasuje
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2021, 22:40
U nas pan puszcza filmik i ma luz przez pół lekcji po czym sprawdza listę zadaje dwa pytania do filmu i czy się zmęczyłyśmy i możemy iść. Czyli w sumie podobnie
Odpisz