Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2021, 14:56
Piję tylko kakao.A mleka tak o nie piję bo to wygląda...
Odpisz
21 stycznia 2022, 17:38
@pawelec323232e2: jesli wg cb picie mleka wygląda na ,,hehe ten teges" to idz sie lecz czy cos
Odpisz
23 stycznia 2022, 09:29
@nwmsus: to byl sarkazm
Odpisz
26 grudnia 2021, 14:56
Jasna strona.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 12:02
it is possible to learn these power
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:15
ja mająca nietolerancje laktozy
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2021, 13:42
this is possible to learn this power?
tak wiem pewnie błąd gdzieś jest
Odpisz
17 kwietnia 2021, 20:01
@XDudek: is this*
Odpisz
18 kwietnia 2021, 20:16
@Jozef0705: ta, zauważyłem :<
Odpisz
18 kwietnia 2021, 16:19
jeśli możesz pić mleko, twój organizm ma rzadką zdolność
a nazywa sie
picie mleka
Odpisz
17 kwietnia 2021, 22:16
This is looking kinda... T H I C
Odpisz
17 kwietnia 2021, 22:17
@Ni3wiem: pozdro dla kumatych
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:44
@Ni3wiem: Wygląda jak zwyrodnialskie coś
Odpisz
17 kwietnia 2021, 20:44
Oh ja nie mogę :(
Odpisz
17 kwietnia 2021, 19:46
Wolę jeść mleko łyżką, zsiadłe a do tego plasterki ziemniaków gotowanych i smażonych że skwarkami.
Odpisz
17 kwietnia 2021, 13:00
Z płatkami też się liczy?
Odpisz
17 kwietnia 2021, 12:14
To zajebiście bo ludzie mogą pić mleko zwierzęce od jakichś 12 tysięcy lat
Wcześniej dawali radę tylko mleko matki i to w dodatku tylko w dzieciństwie
Poza tym miniaturka taka bardzo
C
U
M
Odpisz
17 kwietnia 2021, 11:59
Nareszcie mam jakąś zdolność.
Odpisz
17 kwietnia 2021, 11:59
Ja mogę pić mleko.
Odpisz
17 kwietnia 2021, 11:46
Nie jestem pewien,ale chyba bylo
Odpisz
17 kwietnia 2021, 11:31
Ta grafika
Odpisz