memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 grudnia 2019, 16:50
Ok boomer.
Odpisz
29 stycznia 2014, 16:55
to.. takie... :_;
30 sierpnia 2014, 20:01
@baretos: nie smutne ?
29 stycznia 2014, 20:33
hmm... ciekawe co robił zanim zaczął gapić się w pulpit. Albo nie, nie ciekawi mnie to xD
29 stycznia 2014, 18:37
Dlatego ja nie mam łąki.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2019, 16:50
Ok boomer.
Odpisz
29 stycznia 2014, 16:55
to.. takie... :_;
Odpisz
30 sierpnia 2014, 20:01
@baretos: nie smutne ?
Odpisz
29 stycznia 2014, 20:33
hmm... ciekawe co robił zanim zaczął gapić się w pulpit. Albo nie, nie ciekawi mnie to xD
Odpisz
29 stycznia 2014, 18:37
Dlatego ja nie mam łąki.
Odpisz