Na całe szczęście NKWD zapobiegło tym problemom u siebie, nie musieli zamykać sklepów, przez co ludziom nie zabrakło ścierek do dupy oraz nie wywołano niesamowicie wielkiego głodu.
Ale Hitler nie rządził podczas pandemii hiszpanki , przejął władzę w 1933 a pandemia z tego co wiem miała miejsce jakoś pod koniec i zaraz po I wojnie światowej
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2021, 06:18
Lewica to stan umysłu
Odpisz
18 kwietnia 2021, 21:13
Na całe szczęście NKWD zapobiegło tym problemom u siebie, nie musieli zamykać sklepów, przez co ludziom nie zabrakło ścierek do dupy oraz nie wywołano niesamowicie wielkiego głodu.
Odpisz
24 kwietnia 2021, 14:53
@Dark_Dante: nie musieli nic robić bo od kilkunastu lat nie było epidemi
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:18
A hiszpanka to nie była epidemia?
Kosz na czerwone, jakbym nie miał racji \____/
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:20
@olimpicYT3356: ale plaga hiszpanki się skończyła w 1920 a hitler doszedł do władzy w 1933
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:27
@kapitalista85: Nie odpisałeś chyba pod tym komentarzem co trzeba lol
Odpisz
15 kwietnia 2021, 10:33
Ale Hitler w przeciwieństwie do PiSu potrafił rządzić
Odpisz
15 kwietnia 2021, 10:37
@Bright32: Żartuję
Kocham PiS i Pana Jarosława Kaczyńskiego😘💞
Odpisz
15 kwietnia 2021, 12:27
@Bright32: Przez ciebie ABW traci pieniądze na paliwo bo musieli się wrócić
Odpisz
18 kwietnia 2021, 22:02
@Towarzysz777: Twój komentarz rozwalił mnie bardziej niż wszystkie memy które dziś widziałem :D
Odpisz
19 kwietnia 2021, 07:50
@Bright32: był poj...ny i po prostu miał szczęście
Odpisz
19 kwietnia 2021, 09:29
@Bright32: idealna równowaga
Odpisz
15 kwietnia 2021, 10:34
Czekaj...a to nie tak, że hiszpanką trwała tylko chwilę po I wojnie światowej?
Odpisz
19 kwietnia 2021, 08:14
cicho, nie psuj narracji
Odpisz
19 kwietnia 2021, 07:50
I zdechło więcej ludzi niż na wojnie
Odpisz
18 kwietnia 2021, 21:08
Był taki człowiek, który chciał żeby polskim dzieciom było lepiej. Nazywał się Adolf Hi...
PANIE JANUSZU NIEEE
Odpisz
15 kwietnia 2021, 16:50
Ale Hitler nie rządził podczas pandemii hiszpanki , przejął władzę w 1933 a pandemia z tego co wiem miała miejsce jakoś pod koniec i zaraz po I wojnie światowej
Odpisz
15 kwietnia 2021, 10:34
Nie prawda. Pandemia hiszpańskiej grypy wygasła w 1920, a Hitler przejął władzę w 1933
Odpisz
15 kwietnia 2021, 11:23
@makapakajekurczaka: To raczej był żart
Odpisz
15 kwietnia 2021, 10:29
Bo nie ma po co zamykać czegoś czego nie ma
Odpisz
15 kwietnia 2021, 11:21
@Piotrekkk666: bruh
Odpisz