Właściwie czemu dodajemy "nikogo" w memie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Stany w pigułce
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2021, 23:26
Odpowiadając na pytanie: bo jest różnica. Podaj mi jakiś mem z "nikim", to pokażę ci jak by on wyglądał bez nikogo
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:13
dopiero teraz zauważyłem że na 3 panelu ten gość nie jest sam
Odpisz
15 kwietnia 2021, 10:37
Już taki los Odyseusza.
Odpisz
16 kwietnia 2021, 17:52
@KufelMleka: ten komentarz to najlepsze co mnie dzisiaj spotkało
Odpisz
16 kwietnia 2021, 17:47
I się doczekał
Odpisz
16 kwietnia 2021, 17:35
co do tytułu: bo to dodaje +12% do śmieszniści
Odpisz