Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ireek

23 kwietnia 2021, 08:21

Mam 12 lat i nie znosze tej ekipy i team x

Avatar kwiato99

16 marca 2022, 07:32

@Ireek: też

Avatar Securityofficer

10 stycznia 2024, 20:19

@kwiato99: ja również uważam iż Ekipa to syf i tragedia

Avatar
Grneral_kenobi

17 kwietnia 2021, 21:58

Gorsze Kokos

Avatar XDudek

23 kwietnia 2021, 19:39

auć przympomniałem sobie o tym

Avatar AnonikAnonikos

23 kwietnia 2021, 13:45

🤭
Czy ma ktoś szablon?

Avatar Nokia_701

17 kwietnia 2021, 22:10

Mam 12 lat i szczerze nigdy nie puscilem tej piosenki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Nokia_701

23 kwietnia 2021, 09:06

@Ireek: moja krew

Avatar thorin13

23 kwietnia 2021, 10:45

@Nokia_701: taa, a ja w rozumie mam 900.

Avatar FrankoToKoks111

21 kwietnia 2021, 23:03

Dobrze ze nie puścili mu piosenek teamu x bo to już nieludzkie XD

Avatar deeementor

21 kwietnia 2021, 10:13

nienawidze ekipy a to to na serio gówno tak przez u zwykłe

Avatar ty1an_yt

20 kwietnia 2021, 11:18

a później bez twojego pozwolenia zapisuję ci to na czymś ważnym (mózg nie człowiek).

Avatar Bladadupa23

19 kwietnia 2021, 09:48

Kiedyś ja z ziomkami komentuje jakie lody ekipy są do dupy POV: tu nagle 2 9 latki podsłuchujące naszej rozmowy i mówią do nas CESC jeSLy suKAcE LoduW EKIpY To Tam 2 ULICe dAleJ w LEwO chyba moZnA je KupYC

Avatar Michu_nie_dus_sie

19 kwietnia 2021, 12:06

@Bladadupa23: POV: nie wiesz jak działa POV

Avatar Bladadupa23

19 kwietnia 2021, 21:22

@Michu_nie_dus_sie: niestety tak chyba....
Po za tym nie ufaj podłej żmiji
I wytłumacz mi jak działa POV:

Avatar Michu_nie_dus_sie

19 kwietnia 2021, 21:31

@Bladadupa23: POV to skrót od ,,Point of view" czyli punkt widzenia i jak piszesz POV to opisujesz co widzisz ale reczej chodzi o to że ktoś lub coś coś Ci robi jak z tą templatką gdzie napakowany pepe zamachuje się aby ci wpie....ić. Tutaj dałeś to POV z dupy i niepotrzebnie, jak już to powinoo być POV dwójka 9-cio latków podchodzi [...]

Avatar miska7_7

19 kwietnia 2021, 11:10

moja siostra cioteczna raz puścila tą piosenke teraz nie mam siostry ciotecznej

Avatar trupmenz

18 kwietnia 2021, 16:30

Ekipa to spisek rządu

Avatar CWIRRED

18 kwietnia 2021, 20:59

@trupmenz: Nie. Oni by nie chcieli by NFZ upadł.

Avatar CWIRRED

17 kwietnia 2021, 22:08

Uwaga! Stężenie raka ponad normą.
Dzieciak wytrzyma.

Avatar
getstickbuggedlol

17 kwietnia 2021, 22:30

@CWIRRED: i o to chodzi

Avatar kacp80

Edytowano - 18 kwietnia 2021, 17:30

@CWIRRED: Większość dzieciaków wytrzyma (patrząc po wątku poniżej)

Avatar Zimowiec

18 kwietnia 2021, 08:03

O, mem o youtubie. To ja tylko zostawię tu jedną wiadomość: Cała Polska Śpiewa z Nami, Kamerzysta za Kratami!!!

Avatar KufelMleka

15 kwietnia 2021, 18:39

Avatar Krzycho112

15 kwietnia 2021, 21:31

@KufelMleka: Kiedyś to było

Avatar Kaworu

15 kwietnia 2021, 18:15

Ja bym tak bardzo chciał tylko że bez słuchawek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2021, 08:03

@Kaworu: nie jestem masochistą

Avatar Ireek

24 kwietnia 2021, 22:06

@YourLektor: team x

Avatar SuhajOpie

15 kwietnia 2021, 18:13

OPie humoru ty nie masz, ty masz ultrahumor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar YourLektor
Dodane przez: YourLektor

Jeszcze jak

A, okej

Fergus

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Totalnie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka