Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bombelek_4_

23 kwietnia 2021, 14:04

Macie szablon?

Avatar PanStefanek

23 kwietnia 2021, 11:06

tak wgl powstały chipy wykrywające covida
tylko co z nim zrobić jak się skończy covid

Avatar Damond

23 kwietnia 2021, 11:48

@PanStefanek: no nic, dodać do szczepionki byśmy mogli rozmawiać z billem Gatesem aby nie być już nigdy samotni

Avatar PanStefanek

23 kwietnia 2021, 11:05

nie ma dowodów na to że chipy zawierają nanoszczepionki

Avatar Kuman

15 kwietnia 2021, 19:31

wYtRzYmAmY jESzCZe 2 tYgoDNIe

Avatar starmagedon

15 kwietnia 2021, 19:32

@Kuman: wIrUs JeSt W oDwRoCiE. nIe TrZeBa SiĘ gO bAć.

Avatar Kuman

15 kwietnia 2021, 19:33

@starmagedon: Czeba iść na wypory tłómnie

Avatar Gutolov

15 kwietnia 2021, 19:38

@Kuman: wzRoSt ZaKAżEŃ to WInA Po

Avatar Kuman

15 kwietnia 2021, 19:39

@Gutolov: Załamanie gospodarcze, tragiczne decyzje rządu i największa umieralność od czasów WWII
TVP: eee... nic takiego się nie wydarzyło... eee.... paczcie Braun nie ma maseczki!

Avatar Gutolov

15 kwietnia 2021, 19:40

@Kuman: tvn zŁy, TvP DobRe

Avatar Godylos5

15 kwietnia 2021, 19:41

@starmagedon: -Yyy panie premierze, ale w tym roku nie ma żadnych wyborów...
-WIRUS JEST GROŹNY NOSIĆ MASECZKI MACIE (co z tego, że kiedyś mówiliśmy że to głupie) BO TAK

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 kwietnia 2021, 10:03

@Kuman: Osobiście. Może i wyjdę na okrutnika, czy jakiegoś niezrównoważonego psychicznie. Ale jak słyszę k...a o kolejnej aferze rządowej mam zamiar wszystkich wystrzelać.

Avatar PanStefanek

23 kwietnia 2021, 11:04

@Kuman: TrZeBa IśĆ nA wYbOrY i GłOsOwAć (nieważne że nie ma dobrych opcji)

Avatar Psz2007

15 kwietnia 2021, 23:54

Wirus jest w odwrocie. Można iść na wybory

Avatar thorin13

23 kwietnia 2021, 10:54

@Psz2007: Polacy do urn!

Avatar HusariaTV

23 kwietnia 2021, 10:24

do wszystkich Rzeszowian:
Proszę isć zagłosować na Grzegorza Brauna bo to jedyny kandydat, który chce znieść cholerny lockdown (nie szczepionki)

Avatar Leishh

23 kwietnia 2021, 10:34

@HusariaTV: braun XDDDDDD

Avatar HusariaTV

23 kwietnia 2021, 10:49

@Leishh: fijołek, warchoł to ta sama klika każdy o tym wie lecz nie chce pamiętąć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Figarus
Dodane przez: Figarus

To by wystarczyło

Nieuczciwa ocena

Trzeba brać osobną torbę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka