To tam możesz chodzić z zażaleniami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ikony
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2021, 22:03
I have bad feelings aboit this
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:24
cytat ze star wars to nawet jest on
Odpisz
22 kwietnia 2021, 00:10
@XDudek:
Odpisz
12 września 2021, 20:56
@Towarzysz777: prawilniejsza wersja
Odpisz
Edytowano - 12 września 2021, 21:35
Ja ci dam prawilniejsza, Harrison Ford to większa legenda + pojawia się w star wars jakieś 20 lat przed McGregorem
Odpisz
13 września 2021, 15:12
@Towarzysz777: A Obi-Wan jest w ...j mEmIcZnY
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:36
A we wrocławiu znajduje się pępek świata
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2021, 12:53
@kazekage895: Sam pępek z kolei, bez dodatku świata, posiada niemalże każdy ssak. Poza kilkoma wyjątkami
Odpisz
24 kwietnia 2021, 22:31
@kazekage895: To prawda mieszkam we wrocławiu
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:34
@Sebzer: ja też tam mieszkam
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:17
@kotlet_mielony: chodzilo o to ze ro ja jestem pepkiem świata
Odpisz
23 kwietnia 2021, 18:10
Wujek google potwierdza
Odpisz
22 kwietnia 2021, 16:48
Nie rozumiem zdania. Geograficzny środek dupy znajduje się w dupie na dupie? wrf?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 15:17
Mieszkam prawie w środku Europy tylko jakieś 25-30min drogi autkiem
Odpisz
22 kwietnia 2021, 12:03
Podlasie pępkiem Europy
Odpisz
16 kwietnia 2021, 08:58
dobrze że nie w bydgoszczu
Odpisz
16 kwietnia 2021, 09:01
@Memtwurca: Gorzej, jakby był w Bytomiu
Odpisz
21 kwietnia 2021, 21:06
nie znacie tragedi. dobrze że nie w Legnicy
Odpisz
21 kwietnia 2021, 21:39
@RommSter: jakby był w Puławach to całkiem byście się załamali
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:04
@Michu_nie_dus_sie: nie doceniacie potęgi Sosnowca
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:32
Radom...
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:32
gościu w sosnowcu odkryli co to jest komputer i teraz to produkują ogólnie sie rozwineli
Odpisz
22 kwietnia 2021, 07:00
@Memtwurca: Pół biedy, mogło być w Łodzi
Odpisz
22 kwietnia 2021, 07:15
@Rafixior: Jeszcze gorzej gdyby było we Wrocławiu
Odpisz
22 kwietnia 2021, 07:22
@kotlet_mielony: A mogło by być gorzej, na przykład byłby ten środek na takim zadupiu gdzie ja mieszkam....
Odpisz
22 kwietnia 2021, 07:47
no chyba nie, zawsze mogłoby być w mojej wsi której nazwy nie podam
Odpisz
22 kwietnia 2021, 08:08
@RommSter: Czy Legnica jest zacofanym w PRL-u i zrujnowanym miastem jak Bytom?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 09:59
@Memtwurca: gorzej jakby to było w Nysie
Odpisz
22 kwietnia 2021, 08:25
Dobrze, że nie w Radomiu albo Sosnowcu.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 21:46
Ja zawsze myślałem że niedaleko Poznania. Jakiś dryf kontynentalny ?
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2021, 22:01
@Aramil1993: Nie nie, po prostu właściwie nie wiadomo, gdzie on jest. To zależy od tego, jak liczyć.
Odpisz
22 kwietnia 2021, 01:55
@Aramil1993: Podejrzewam że chodzi Ci o wieś Piątek ale to jest geograficzny środek polski
Odpisz
22 kwietnia 2021, 00:20
Byłam tam
Ale nie mam zdjęcia bo zostawiłam telefon w domu :cc
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:08
Takich środków jest kilka, np. ten pod Wilnem czy w Baburysku.
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:44
100% no scam
Odpisz
16 kwietnia 2021, 10:00
Podlasie w Europie centralnej
Odpisz
16 kwietnia 2021, 09:03
Gdzie śmieszne?
Odpisz
16 kwietnia 2021, 09:22
@SpaceNinjaYT: Czasami ciekawe przewyższa śmieszne
Odpisz
16 kwietnia 2021, 09:21
Lol, zawsze myślałem że jest gdzieś pomiędzy Warszawą, Toruniem a Trójmiastem, a to ci heca.
Odpisz