Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2021, 22:03

I have bad feelings aboit this

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 12 września 2021, 21:35

Ja ci dam prawilniejsza, Harrison Ford to większa legenda + pojawia się w star wars jakieś 20 lat przed McGregorem

Avatar
Konto usunięte

13 września 2021, 15:12

@Towarzysz777: A Obi-Wan jest w ...j mEmIcZnY

Avatar kazekage895

21 kwietnia 2021, 22:36

A we wrocławiu znajduje się pępek świata

Avatar Lexa93

Edytowano - 24 kwietnia 2021, 12:53

@kazekage895: Sam pępek z kolei, bez dodatku świata, posiada niemalże każdy ssak. Poza kilkoma wyjątkami

Avatar Sebzer

24 kwietnia 2021, 22:31

@kazekage895: To prawda mieszkam we wrocławiu

Avatar kotlet_mielony

29 kwietnia 2021, 09:34

@Sebzer: ja też tam mieszkam

Avatar Sebzer

29 kwietnia 2021, 12:17

@kotlet_mielony: chodzilo o to ze ro ja jestem pepkiem świata

Avatar Ciastekzeshreka

23 kwietnia 2021, 18:10

Wujek google potwierdza

Avatar Sebzer

22 kwietnia 2021, 16:48

Nie rozumiem zdania. Geograficzny środek dupy znajduje się w dupie na dupie? wrf?

Avatar Xcarn

22 kwietnia 2021, 15:17

Mieszkam prawie w środku Europy tylko jakieś 25-30min drogi autkiem

Avatar DoraExplora

22 kwietnia 2021, 12:03

Podlasie pępkiem Europy

Avatar Memtwurca

16 kwietnia 2021, 08:58

dobrze że nie w bydgoszczu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2021, 08:08

@RommSter: Czy Legnica jest zacofanym w PRL-u i zrujnowanym miastem jak Bytom?

Avatar TheExpertt

22 kwietnia 2021, 09:59

@Memtwurca: gorzej jakby to było w Nysie

Avatar dorime

22 kwietnia 2021, 08:25

Dobrze, że nie w Radomiu albo Sosnowcu.

Avatar Aramil1993

21 kwietnia 2021, 21:46

Ja zawsze myślałem że niedaleko Poznania. Jakiś dryf kontynentalny ?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 kwietnia 2021, 22:01

@Aramil1993: Nie nie, po prostu właściwie nie wiadomo, gdzie on jest. To zależy od tego, jak liczyć.

Avatar globus_globus

22 kwietnia 2021, 01:55

@Aramil1993: Podejrzewam że chodzi Ci o wieś Piątek ale to jest geograficzny środek polski

Avatar ArikaLightCrystal

22 kwietnia 2021, 00:20

Byłam tam
Ale nie mam zdjęcia bo zostawiłam telefon w domu :cc

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2021, 22:08

Takich środków jest kilka, np. ten pod Wilnem czy w Baburysku.

Avatar lelelle7dudus

16 kwietnia 2021, 11:44

100% no scam

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2021, 10:00

Podlasie w Europie centralnej

Avatar SpaceNinjaYT

16 kwietnia 2021, 09:03

Gdzie śmieszne?

Avatar Godylos5

16 kwietnia 2021, 09:22

@SpaceNinjaYT: Czasami ciekawe przewyższa śmieszne

Avatar Enddzi

16 kwietnia 2021, 09:21

Lol, zawsze myślałem że jest gdzieś pomiędzy Warszawą, Toruniem a Trójmiastem, a to ci heca.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ikony

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka