Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2021, 11:21
nie wystarczy że dożywocie mam?
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:22
@Kaworu: Jeśli dobrze się sprawujesz, to raczej wystarczy
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:22
@Kaworu: więc siedzisz w horny jail?
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:27
@Ruski_Realista: tak jakoś wyszło
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:28
@Kaworu: każdemu może się zdarzyć... Dobrze karmią chociaż?
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:30
@Ruski_Realista: nie to jest najważniejsze, najważniejsza jest przyjemność z bycia uwięzionym
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:30
@Kaworu: Kto niby będzie płacił za utrzymanie takiego darmozjada? Kara śmierci się należy
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:32
czemu, ja naprawdę nie potrzebuję dużo
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:35
@Kaworu: No, ale i tak jesteś darmozjadem, którego do końca życia więzienie będzie utrzymywać za pieniądze podatników.
Odpisz
16 kwietnia 2021, 17:40
To go "zmotywujemy" (hehe) do jakiejś tam pracy czy to społecznej czy to w jakiejś fabryce...
Odpisz
16 kwietnia 2021, 19:10
@Towarzysz777: Taki jeden z Gruzin w Rosji robił takie rzeczy i teraz średnio ludzie na to patrzą.
Odpisz
18 kwietnia 2021, 12:13
@Towarzysz777: mam pomysł gdzie może pracować. Może zacznie mi ulicę robić kurde bela, bo na razie mam piach i dziury
Odpisz
18 kwietnia 2021, 13:27
wyślijcie go do Brazylii reszta problemów sama się rozwiąże
Odpisz
18 kwietnia 2021, 14:27
@Kaworu: Zostałeś powołany. Dumnie reprezentuj nasz kraj Synu.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 09:38
@Kaworu: prepare to die
Odpisz
10 stycznia 2024, 20:08
@Kaworu: Hej ja też siedzę który blok?
Odpisz
28 kwietnia 2021, 20:54
Tak mi się skojarzyło:
https://youtu.be/3Z9fMg1v-D0
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:17
Fajny dodatek do mojej kolekcji
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:22
Zostaw Kaworu w spokoju
Odpisz
19 kwietnia 2021, 09:39
@Piotrekkk666: czemu
Odpisz
18 kwietnia 2021, 15:42
Czy to nawiązanie do wsadzenia do paki kaworu?
Odpisz
18 kwietnia 2021, 17:37
@stefan00: nie słyszałem przedtem o Kaworu więc nie
Odpisz
18 kwietnia 2021, 12:40
Odpisz
18 kwietnia 2021, 12:32
I do not wish to be horny anymore...I just want to be happy.
Odpisz
18 kwietnia 2021, 12:30
Potężnie napalony Palpatine
Odpisz
16 kwietnia 2021, 12:07
Odpisz
16 kwietnia 2021, 11:22
Odpisz