Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Mametchi_Pro_Student

15 marca 2022, 22:23

W sumie…

Avatar Soczystylosos

21 kwietnia 2021, 16:17

Wiem wiem żę maruda ale problem jest taki że one wstrzykują tam też bakterie nie? Lepiej mieć swój łój w pryszczu czy same bakterie?

Avatar chlipchliphurra

16 kwietnia 2021, 12:42

wydaje mi się, że komary nie mają żadnej korzyści w piciu łoju ludzkiego, więc pewnie po prostu sięgnęłyby kawałek dalej do miejsca z soczystą krwią

Avatar MinRyuuk

21 kwietnia 2021, 12:32

@chlipchliphurra: Komary, a w zasadzie samice komarów potrzebują bogatej w składniki odżywcze krwi do syntezy związków organicznych budujących ich jajeczka, czyli w skrócie do rozmnażania. Po za tym to ich źródło pożywienia, ponieważ jak wiadomo w krwi jest wszystko, bo to najszybsza droga do rozprowadzenia substancji odżywczych do wszystkich organów i komórek organizmu. Dlatego jest tak dużo zwierząt pasożytujących odżywiających się krwią

Avatar Hello_pati

Edytowano - 16 kwietnia 2021, 12:36

I teraz ciekawe, czy komuś się to kiedyś zdarzyło

Bo jak tak to chcemy odpowiedzi

Avatar Dzbaniak

21 kwietnia 2021, 08:15

@Hello_pati: sani?

Avatar RomaGhost

21 kwietnia 2021, 08:11

Też się zastanawiałem

Avatar beka_z_zycia

20 kwietnia 2021, 22:24

Zawsze może usiąść na pryszczu, ale wbić kłujkę obok. No chyba że jest głupi i zamierza umrzeć

Avatar DrPixel

20 kwietnia 2021, 21:19

K...a. Teraz nie zasne.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 kwietnia 2021, 21:19

Wtedy byłyby spoko

Avatar WielkiMoffPoppns

20 kwietnia 2021, 20:34

Avatar Rddxrete

20 kwietnia 2021, 20:18

Avatar Alfa7

16 kwietnia 2021, 12:48

Avatar nwmjakomdacnazwexd

16 kwietnia 2021, 12:41

obrzydliwe, ale przydatne

Avatar Zalogowany

16 kwietnia 2021, 12:37

Przynajmniej by się do czegoś taka menda przydała

Avatar Xninja11

16 kwietnia 2021, 12:37

Prawie się porzygałem na myśl, że jestem komarem i wypijam zawartość kogoś pryszcza

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2021, 12:36

Wyobraziłam to sobie, mmm

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar nightmare_fredbear
Dodane przez: nightmare_fredbear
Tagi: #komar, #pryszcz

Co za przypadek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie idź!

Północne Węgry

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka