Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adiospl

2 lutego 2014, 17:13

Wyjaśni ktoś? bo nie gramm w tf2 :P

Avatar Mister_Duck

2 lutego 2014, 17:20

@Adiospl: Gruby + Medyk = Gruby z ***istym pancerzem

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2021, 10:53

@Mister_Duck: niezłe wytłumaczenie ziomek

Avatar dawidz1612

21 czerwca 2018, 16:00

przecież ta gra już dawno umarła

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2021, 10:52

@dawidz1612: nie lol

Avatar Ignisus

30 października 2021, 17:43

@dawidz1612: Nadal nie lol

Avatar ioioio

17 stycznia 2022, 00:49

@dawidz1612: nadal nie

Avatar J2319

2 lutego 2014, 17:26

TF2 nigdy się nie znudzi! :D Gra nieśmiertelna trochę jak stary, dobry Battlefield 3 :D

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 2 lutego 2014, 22:50

@J2319: battlefield 3 STARY? ale racja 3 chyba najlepsza pod względem grafiki i grywalności bo 4 to prawie to samo z wyższymi wymaganiami

Avatar J2319

3 lutego 2014, 10:19

@bylejakbylegdzie: Wspomnienia mój drogi... ^^ Wspomnienia!

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2014, 22:46

@J2319: Tylko niestety teraz staje się przeklęty (jak prawie każda gra) przez głupie dzieci które cały czas coś pieprzą tymi swoimi pedalskimi głosikami na mikrofonie.

Avatar J2319

14 czerwca 2014, 10:05

Ehhh... Niestety to prawda :<

Avatar jezuz13

2 lutego 2014, 18:17

Stfu, zawsze mam taki team że tego nie da się użyć :/

Avatar Polska_z4smazka

20 lutego 2014, 16:48

@jezuz13: Po prostu nie ogarniasz :3

Avatar SilverRanger

2 lutego 2014, 18:58

Czy ci szpiedzy nie powinni być z niebieskiej drużyny? "Przebierać" się można chyba tylko za członków wrogiej drużyny...

Avatar malaho2000

2 lutego 2014, 19:54

@SilverRanger: Naciskasz ''-,, i masz gości ze swojego teamu

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2014, 17:06

I dlatego tak lubię spy'a :D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 stycznia 2014, 20:56

Miałem kiedyś tak samo! Tylko że był Pyro I Medyk ( Dwóch szpiegów zamaskowanych) a ja skautem gram ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Angielskie śmieszki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To musiało być męczące

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka