Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2014, 17:13
Wyjaśni ktoś? bo nie gramm w tf2 :P
Odpisz
2 lutego 2014, 17:20
@Adiospl: Gruby + Medyk = Gruby z ***istym pancerzem
Odpisz
11 marca 2021, 10:53
@Mister_Duck: niezłe wytłumaczenie ziomek
Odpisz
21 czerwca 2018, 16:00
przecież ta gra już dawno umarła
Odpisz
11 marca 2021, 10:52
@dawidz1612: nie lol
Odpisz
30 października 2021, 17:43
@dawidz1612: Nadal nie lol
Odpisz
17 stycznia 2022, 00:49
@dawidz1612: nadal nie
Odpisz
2 lutego 2014, 17:26
TF2 nigdy się nie znudzi! :D Gra nieśmiertelna trochę jak stary, dobry Battlefield 3 :D
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2014, 22:50
@J2319: battlefield 3 STARY? ale racja 3 chyba najlepsza pod względem grafiki i grywalności bo 4 to prawie to samo z wyższymi wymaganiami
Odpisz
3 lutego 2014, 10:19
@bylejakbylegdzie: Wspomnienia mój drogi... ^^ Wspomnienia!
Odpisz
13 czerwca 2014, 22:46
@J2319: Tylko niestety teraz staje się przeklęty (jak prawie każda gra) przez głupie dzieci które cały czas coś pieprzą tymi swoimi pedalskimi głosikami na mikrofonie.
Odpisz
14 czerwca 2014, 10:05
Ehhh... Niestety to prawda :<
Odpisz
2 lutego 2014, 18:17
Stfu, zawsze mam taki team że tego nie da się użyć :/
Odpisz
20 lutego 2014, 16:48
@jezuz13: Po prostu nie ogarniasz :3
Odpisz
2 lutego 2014, 18:58
Czy ci szpiedzy nie powinni być z niebieskiej drużyny? "Przebierać" się można chyba tylko za członków wrogiej drużyny...
Odpisz
2 lutego 2014, 19:54
@SilverRanger: Naciskasz ''-,, i masz gości ze swojego teamu
Odpisz
2 lutego 2014, 17:06
I dlatego tak lubię spy'a :D
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2014, 20:56
Miałem kiedyś tak samo! Tylko że był Pyro I Medyk ( Dwóch szpiegów zamaskowanych) a ja skautem gram ;-;
Odpisz