Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar maku27chan

20 kwietnia 2021, 13:22

rel

Avatar PanStefanek

19 kwietnia 2021, 09:45

Starożytni kosmici porwali opa by walczył razem z nimi z latającym masztem 5g strzelającym szczepionkami z nanoczipami, po czym mu wymazali te wspomnienia z pamięci ale zapomnieli mu kołdrę ułożyć we właściwą stronę

Avatar maslo123_5

19 kwietnia 2021, 08:08

raz się tak wierciłem że obudziłem się nogami na poduszce

Avatar Reda_Pl

19 kwietnia 2021, 07:23

Nie rozumiem

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2021, 00:26

*śmieje się w śpiworze*

Avatar Dark_Dante

18 kwietnia 2021, 21:21

Lepsze jest wtedy, jak kładę się spać na podłodze u kumpla, a budzę się we własnym łóżku.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2021, 20:23

przyszedł komornik i ukradł pół kołdry

Avatar Spider007

17 kwietnia 2021, 17:30

OP pewnie się wiercił w nocy

Avatar Foxelo

18 kwietnia 2021, 19:53

@Spider007: zespół niespokojnych nUsZeK

Avatar Rddxrete

18 kwietnia 2021, 19:20

Potwór ci przekręcił

Avatar IgiPolski

17 kwietnia 2021, 11:50

Nie, potwór spod łóżka

Avatar
Senedrom

17 kwietnia 2021, 10:40

Gorzej jak rano jest Ci cholernie zimno i odkrywasz że dziewczyna zawinęła się w kołdrę jak kokon

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2021, 10:53

Nie warto spać w jednym łóżku z kimkolwiek, bo prawdopodobieństwo, że zaj.... ci kołdrę jest bardzo wysokie. Na dodatek druga osoba może chrapać lub kopać

Avatar
Senedrom

17 kwietnia 2021, 10:55

No cóż, ja jestem tą osobą która chrapie. Ale spanie z kimś ma dużo zalet
Jest cieplej
Jest się do kogo przytulić
Rano pobudka jest lepsza

Avatar Lucy_chan

17 kwietnia 2021, 10:20

Albo gdy magicznie odwraca się o 180 stopni, bo widzisz, że wieczorem suwak/guziki były w innym miejscu niż rano.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar qAzert
Dodane przez: qAzert

Nie są aż takie pyszne

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Co za przypadek

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka