Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

2 marca 2025, 23:29

nie zawsze tak jest w sensie ja mam aspergera i u mnie jest podobnie ale nie stereotypizujmy tego zaburzenia

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 kwietnia 2021, 18:03

Jestem aspergerowcem i to jest Rel
Mam uszkodzoną empatię, jestem dziecinny, nie rozumiem ironii itd.,mam ograniczoną mimikę twarzy, gesty i takie sprawy, moje hobby to prawie obsesja oraz nie umiem nawiązywać więzi emocjonalno-społecznych. Do tego mam mocno ograniczony jadłospis i problemy z kontaktem wzrokowym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Kapitan_Igloo

18 lipca 2021, 16:39

Tak samo, też mam zdiagnozowanego

Avatar Murarzowa

19 lipca 2021, 00:36

@Murarzowa: hurra

Avatar coffeedog

23 kwietnia 2021, 08:13

Nie rel, ja się staram pracować nad sobą i itak już było lepiej niż kilka lat temu gdy nawet pizzy nie umiałem zamówić

Avatar MaciejTor

13 lipca 2021, 15:52

@coffeedog: brawo tak trzymaj 👏

Avatar coffeedog

15 lipca 2021, 02:52

@MaciejTor: spóźniłeś się o miesiąc ale dziękuję!

Avatar Hiholatek

22 kwietnia 2021, 23:56

Ciekawa jestem ile osób tu komentujących twierdzi, że ma aspergera mimo, że nie mają go zdiagnozowanego.

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2021, 07:14

@Hiholatek: ja akurat mam go zdiagnozowanego

Avatar Nokia_701

15 maja 2021, 19:09

@Hiholatek: tez mam zdiagnozowanego

Avatar Nokia_701

Edytowano - 15 maja 2021, 19:08

Rel, Mam Aspergera

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2021, 19:08

Rel ale nie mam aspergera

Avatar rumcajschr

17 kwietnia 2021, 12:40

Czyżbym miał autyzm?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Gryficowa

22 kwietnia 2021, 22:14

@AxonDeHudin: Właściwie, ZA to zaburzenie w spektrum autyzmu i się w nim mieści

Avatar Gryficowa

22 kwietnia 2021, 22:15

@AxonDeHudin: To nie tak działa
Po prostu, autyzm nie wpływa na mowę, a raczej coś innego, po prostu tak jest i tyle

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2021, 22:07

Rel

Avatar pawelec323232e2

22 kwietnia 2021, 20:10

Jak ma się takie objawy to co mam zrobić?

Avatar AgSevenSix

22 kwietnia 2021, 21:12

@pawelec323232e2: po prostu ich nie mieć

Avatar eszwaz

22 kwietnia 2021, 20:28

Rel

Avatar Xenomorph12

22 kwietnia 2021, 20:03

Hmmm
Możliwe że to mam

Avatar mydlodoryja

22 kwietnia 2021, 19:38

Rel z tym że Aspergera nie mam, przynajmniej zdiagnozowanego

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 kwietnia 2021, 13:32

Wg tego mam aspergera, na dodatek czasami specjalnie się zatrzymuję by nie iść blisko jakieś osoby, która chodzi na tyle wolno, że ją doganiam, ale na tyle szybko by nie móc ją prześcignąć

Avatar jejaplxiaomi

17 kwietnia 2021, 14:10

ej, to nie każdy tak robi?

Avatar KrosaK

22 kwietnia 2021, 19:38

@jejaplxiaomi: Ja nie, ja wtedy przyspieszam

Avatar Piotrekkk666

22 kwietnia 2021, 18:59

Rel

Avatar dawmal23

22 kwietnia 2021, 18:56

rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Za co ta premia

Fergus

Tacy sami, a ściana między nami

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka