@kahvia0: Mieszkanka Krakowa wpadła w panikę, zadzwoniła na służby, że jakieś zwierzę, z opisu legwan jest na drzewie. Był to rogalik i za granicą też o tym mówili
Spokojnie, gadali też o nas za naszą nietolerancje, biciu ludzi i inne sprawy, więc fakt rogalika na drzewie, jest chyba najlepszym co nas spotkało po tym wszystkim
Komentarze
Odśwież24 maja 2021, 14:38
Nie rogalik, tylko LAGUN
Odpisz
19 kwietnia 2021, 18:26
Ocohodzi?
Odpisz
19 kwietnia 2021, 19:27
@kahvia0: Mieszkanka Krakowa wpadła w panikę, zadzwoniła na służby, że jakieś zwierzę, z opisu legwan jest na drzewie. Był to rogalik i za granicą też o tym mówili
Odpisz
20 kwietnia 2021, 00:48
@RoyalPigeon: nie dojrzała przez warstwę smogu
Odpisz
21 kwietnia 2021, 11:16
@RoyalPigeon: dziekuwa
Odpisz
19 kwietnia 2021, 23:26
Kraków takie piękne miasto, a dzielnica Nowa Huta to stan umysłu.
Odpisz
18 kwietnia 2021, 11:16
A gopnik Hed już się stawał memem
Odpisz
19 kwietnia 2021, 16:35
@Kapichu: P O T Ę Ż N Y G O P N I K H E D
Odpisz
19 kwietnia 2021, 17:03
@SansGranie69: P
Odpisz
19 kwietnia 2021, 17:21
@Kapichu: O T Ę Ż N Y G O P N I K H E D
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2021, 16:34
Spokojnie, gadali też o nas za naszą nietolerancje, biciu ludzi i inne sprawy, więc fakt rogalika na drzewie, jest chyba najlepszym co nas spotkało po tym wszystkim
Odpisz