Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2021, 08:28
Okręt nasz wpłynął w mgłę i fregaty dwie
Popłynęły naszym kursem by nie zgubić się.
Potem szkwał wypchnął nas poza mleczny pas
I nikt wtedy nie przypuszczał, że fregaty śmierć nam niosą.
Ciepła krew poleje się strugami,
Wygra ten, kto utrzyma ship.
W huku dział ktoś przykryje się falami,
Jak da Bóg, ocalimy bryg.
Nagły huk w uszach grał i już atak trwał,
To fregaty uzbrojone rzędem w setkę dział.
Czarny dym spowił nas, przyszedł śmierci czas,
Krzyk i lament mych kamratów, przerywany ogniem katów.
Ciepła krew poleje się strugami,
Wygra ten, kto utrzyma ship.
W huku dział ktoś przykryje się falami,
Jak da Bóg, ocalimy bryg.
Pocisk nasz trafił w maszt, usłyszałem trzask,
To sterburtę rozwaliła jedna z naszych salw.
"Żagiel staw" krzyknął ktoś, znów piratów złość,
Bo od rufy nam powiało, a fregatom w mordę wiało.
Ciepła krew poleje się strugami,
Wygra ten, kto utrzyma ship.
W huku dział ktoś przykryje się falami,
Jak da Bóg, ocalimy bryg.
Z fregat dwóch tylko ta pierwsza w pogoń szła,
Wnet abordaż rozpoczęli, gdy dopadli nas.
Szyper ich dziury dwie zrobił w swoim dnie,
Nie pomogło to psubratom, reszta z rei zwisa za to.
Ciepła krew poleje się strugami,
Wygra ten, kto utrzyma ship.
W huku dział ktoś przykryje się falami,
Jak da Bóg, ocalimy bryg.
Po dziś dzień tamtą mgłę i fregaty dwie,
Kiedy noc zamyka oczy, widzę w moim śnie.
Tamci, co śpią na dnie, uśmiechają się,
Że ich straszną śmierć pomścili bracia, którzy zwyciężyli.
Ciepła krew poleje się strugami,
Wygra ten, kto utrzyma ship.
W huku dział ktoś przykryje się falami,
Jak da Bóg, ocalimy bryg.
Ciepła krew poleje się strugami,
Jak da Bóg, ocalimy bryg.
Jak da Bóg, ocalimy..
Odpisz
21 kwietnia 2021, 20:23
Jak się ta piosenka nazywa?
Odpisz
21 kwietnia 2021, 21:28
@Joanna789: Szanty - Bitwa
Odpisz
21 kwietnia 2021, 21:35
@Wombaton: dziękuję dobry człowieku
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:12
@Joanna789: Luźno, świetny avatar! :D
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:14
@Wombaton: Dziękuję <3
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:31
rel
Odpisz
18 kwietnia 2021, 11:18
Wygra ten kto utrzyma sił!
Odpisz
18 kwietnia 2021, 11:20
*Ship
Odpisz
18 kwietnia 2021, 11:24
W huku dział ktoś przykryje się falami
Odpisz
18 kwietnia 2021, 11:31
@Piotrekkk666: Jak da Bóg ocalimy bryg
Odpisz
18 kwietnia 2021, 12:02
Wiem, ale raz słyszałem wersję z ''sił'' i jak dla mnie brzmi to o wiele lepiej, niż pojedyncze angielskie słowo.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:20
Jak dla mnie najlepiej zamienić na "szyk", który zarówno rymuje się z "bryg" jak i ma jakiś sens bo w końcu okręty też pływały w szyku.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 18:01
Dzięki za przypomnienie , muszę zaśpiewać te szantę z kolegami z discorda
Odpisz
18 kwietnia 2021, 12:19
O dziwo największa faza jest właśnie na piosenki, które przy pierwszym przesłuchaniu wydają nam się słabe lub nie masz klimat
Przynajmniej u mnie
Odpisz
18 kwietnia 2021, 20:57
@DeMajkel: Ja z kilkoma piosenkami też tak miałem
Odpisz
21 kwietnia 2021, 17:16
@DeMajkel: rel
Odpisz
18 kwietnia 2021, 11:34
Okręt nasz wpłynął w mgłę i fregaty dwie popłynęły naszym kursem by nie zgubić sie!
Potem szkwał wypchnął nas poza mleczny pas, i nikt wtedy nie przypuszczał że fregaty śmierć nam niosą!
Cieeepła krew poleje sie struugamiii! Wygra ten kto utrzyma shiiiiiip!
W huku dział ktoś przykryje sie faalaaami! Jak da Bóg, ocalimy bryyyyyyyyyg!
Odpisz