Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2014, 18:53
ja chętny tylko trzeba bedzie zrobić jakąś hodowle marychy to tubylcom za forse sprzedamy :)
Odpisz
2 lutego 2014, 17:05
jaaaaaaaaaaaaaaaa niebędzie szkoły
Odpisz
2 lutego 2014, 15:17
jest tam WI-FI?
Odpisz
2 lutego 2014, 13:38
*Odgłos drzwi od samochodu i pisk opon*
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2014, 13:16
Czy tylko mi się skojarzyło co by tam niektórzy z kimś robili ;-;?
Odpisz
1 lutego 2014, 22:57
Tylko wara od borsuczej nory.
Odpisz
1 lutego 2014, 22:48
O, fajnie, darmowe robactwo :3
Odpisz
1 lutego 2014, 21:38
Cóż ludzie schodzą na psy coraz częściej więc czemu się nie ewakuować ze strefy zagrożenia głupotą ludzką, las brzmi świetnie na taką sytuację
Jedzenie-jest
Toalety-są
Idioci-umrą z głodu
idioci w rurkach-utkną
i tak dalej ;-)
Odpisz
1 lutego 2014, 19:36
Zależy czy jesteś ***istą laską?
Odpisz
1 lutego 2014, 20:13
@kacperperla: z tego co zauważyłem to z panem imieniem mietek16
Odpisz
1 lutego 2014, 21:37
@AncalagonCzarny: czyli browar będzie jeszcze tylko ***i.
Odpisz
1 lutego 2014, 21:36
Ja
Odpisz
1 lutego 2014, 20:35
jak masz internet to jadę
Odpisz
1 lutego 2014, 20:29
To kiedy wyjazd?
Odpisz
1 lutego 2014, 20:15
A się okazuje, że jesteś psychopatą
Odpisz
1 lutego 2014, 18:58
Kiedy wyjazd ? Wezmę pornole
Odpisz
1 lutego 2014, 20:14
@ArturPL: pomyślałem o tym samym xDDD
Odpisz
31 stycznia 2014, 14:11
Zero podatków, zero Tuska... To kiedy jedziemy? ^^
Odpisz
1 lutego 2014, 18:10
@RysiaMarzycielka: Podpisuję!
Odpisz
1 lutego 2014, 18:35
@RysiaMarzycielka: Biorę poduszki, wodę i spray na komary! :3 Ktoś jeszcze jedzie? :D
Odpisz
1 lutego 2014, 18:53
@Zwierzakowa: To ja biorę żarcie i najlepsze filmy ostatniego stulecia na płytach! :3
Odpisz
1 lutego 2014, 19:01
@Neronixu: to ja biorę nutellę :3
Odpisz
1 lutego 2014, 19:18
@Zwierzakowa: Ja jadę! Biorę neuroshimę hex i podręczniki do rpg'ów.
Odpisz
1 lutego 2014, 19:27
@Zwierzakowa: Ja biorę internety i jakieś dobre głośniki oraz książki - moje kochane książeczki!
Odpisz
1 lutego 2014, 19:31
@RysiaMarzycielka: Ja biorę alkohol i ruter z wifi!
Odpisz
1 lutego 2014, 19:34
@RysiaMarzycielka: można pieldolicz się
Odpisz