Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2021, 17:40
POTĘŻNY KOMBAJN
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:01
P
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:02
@surrrfankaUwU: O
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:03
@ANGUSEK: T
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:05
Ę
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:09
@ANGUSEK: Ż
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:09
N
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:10
@ANGUSEK: Y
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:12
*spacja*
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:12
@ANGUSEK: K
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:13
O
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:13
O
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:20
@gromixowski: M*
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:20
@SzczypiorekYT: B
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:20
@ANGUSEK: A
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:21
@SzczypiorekYT: J
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:21
@gromixowski: N
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:30
@ANGUSEK: wyszło
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:45
@Bombelek_4_: HENIEK
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:48
@GigannPlus: nie
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:49
@SzczypiorekYT: POTĘŻNY K00MBAJN
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:11
@Bombelek_4_: P
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:16
@PanStefanek: 0
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:18
@GigannPlus: T
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:37
@PanStefanek: Ale ja pisałem tylko jak wyszło XDDD
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:09
@PanStefanek: Ę
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:28
@NowyRevLer: ŻNY KOMBAJN
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:52
@GigannPlus: N
Odpisz
24 kwietnia 2021, 13:08
Boję się kombajnów
Odpisz
19 kwietnia 2021, 22:34
Astrolodzy ogłaszają Tydzień Kombajnu.
Populacja rzepiar zmniejsza się
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:44
kombajny na żniwach jeżdżą maks 10 km/s, więc masz czas.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:45
@ty1an_yt: 10 km/s?
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2021, 11:48
@Mistrz_Yoda_: chciałem poprawić, ale teraz nie mogę (10km/h lub 15km/h z chederem do słonecznika).
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:34
Przypomniał mi się kombajn z GTA San Andreas
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:35
@Milek_402: Przypomniałeś mi jak robiłem masakry kombajnem w Las Venturas.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:40
ja w San Fierro robiłem i na tej misji z kradzieżą kombajna
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:43
@Milek_402: Mi się przypomniał z filmu auta
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:55
Heniek idzie.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:01
gazu gazuuu
Odpisz
19 kwietnia 2021, 10:16
Jeżdżę na taką jedną wieś do dziadków na wakacje i mam tam kolegów. Kiedyś mój starszy kolega powiedział mi o tym jak z innym ziomeczkiem poszli na pole kukurydzy i tam się bawili. Usłyszeli jakiś odgłos i podskoczyli i zobaczyli że 10 metrów przed nimi jedzie kombajn więc zaczęli uciekać na skos od kombajnu. Było to rok temu i na wakacjach poszedłem z nimi na to pole ale na szczęście nie zobaczyliśmy kombajnu XD
Odpisz
18 kwietnia 2021, 17:35
cóż, widocznie pomylili cię z rzepiarą więc robili słusznie
Odpisz
18 kwietnia 2021, 18:05
@miesny_budyn: albo znalazłeś się w złym miejscu i w złym czasie czyli na Żniwach
Odpisz
18 kwietnia 2021, 17:57
Kurt kombajn
Szepard moment
Odpisz