A u nas jak popada w grudniu to święto
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2021, 14:48
Pozdrawiam z Mazowsza, gdzie śnieg padał prawie całą zimę i spadł w kwietniu
Odpisz
19 kwietnia 2021, 13:48
K...A WIDZE TEN MEM 48 RAZ I NADAL NIE MA NOWYCH OCIEPIEJE ZARAZ
Odpisz
19 kwietnia 2021, 13:43
Pozdrowienia z mazowieckiego, w tym roku już kilka razy się zdarzyło, że był śnieg w kwietniu
Odpisz
19 kwietnia 2021, 09:07
Ja mieszkam w małopolsce i w kwietniu juz 3 razy śnieg spadł.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 13:03
@BLAWK: też
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:55
U mnie też w kwietniu padało a do gór mam daleko
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:49
Zamiast miecza świetlnego mogłeś wkleić ciupagę
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:33
Rel nadal jest u nich śnieg
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:25
Rel, aktualnie mam z 20 cm śniegu.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:06
Przeszło w pięć godzin. Nieźle.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 12:02
O, poprawnie POV! Rzadki to widok
Odpisz
19 kwietnia 2021, 08:08
rel
jak się mieszka na Podkarpaciu to śniegu jest w ...j
zawsze.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 08:06
U mnie pada śnieg a od górali to mi daleko
Odpisz
19 kwietnia 2021, 07:32
Burh, mieszkam w Kielcach, a śnieg padał u mnie jeszcze kilka dni temu
Odpisz