@Kapitalista: chodzi o to że mam całkiem często tak że widzę gameplay na YT, zwiastun, opakowanie, kupię grę, jaram się nią, ale po kilku dniach mi się nudzi, lub po prostu okazuje się nieciekawa
@kaczuszkapl9: K...a jak grasz w grę kilka dni to chyba nie jest taka zła xD
A skoro nie potrafisz po filmikach na YouTube ocenić czy gra jest ciekawa to chyba coś tu jest nie tak prawda?
@Kapitalista: nie no to jest trochę dziwne, ja tak mam np. jak gram w lola i ktoś ma skina to mi się podoba, ale jak nim zagram to już nie (albo odwrotnie)
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2021, 09:25
Zawsze można spiracić
Odpisz
22 kwietnia 2021, 08:35
Dla mnie na szczęście w latach 90-tych tak nie było, a często nawet na odwrót
Odpisz
21 kwietnia 2021, 13:28
Dla mnie to watch dogs legion w skrucie
Odpisz
21 kwietnia 2021, 10:22
Ja polecam Titanfalla 2, który zresztą jest teraz za 30 ziko. Świetna gra.
Odpisz
20 kwietnia 2021, 18:07
U mnie było na odwrót z wiedźminem 3
Odpisz
20 kwietnia 2021, 18:55
@mafiax2006: ja właśnie skończyłem z główną fabuła i mam pustkę w środku
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:56
Zobacz sb horizon zero dawn
Odpisz
21 kwietnia 2021, 08:12
ja miałem tak z star wars jedi fallen order
Odpisz
21 kwietnia 2021, 00:01
Oj to ja na odwrót miałam z cyberpunk 2077 i skyrim
Odpisz
20 kwietnia 2021, 23:15
Ja po zakupie cp2077
Odpisz
20 kwietnia 2021, 17:49
Miałem tak z Minecraftem
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:40
Gameplaye?
Zwiastuny?
Zwróć grę?
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:41
@Kapitalista: Wersja demo?
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:42
kto wydaje dema w 2021
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2021, 11:42
@Kapitalista: nie słyszałem
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:42
@Kapitalista: chodzi o to że mam całkiem często tak że widzę gameplay na YT, zwiastun, opakowanie, kupię grę, jaram się nią, ale po kilku dniach mi się nudzi, lub po prostu okazuje się nieciekawa
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2021, 11:43
Niejedna nowa gra na steam ma przed premierą wersję demo.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2021, 11:43
@kaczuszkapl9: Kapitalista dzisiaj godz.11.40
-"...Zwróć grę?"
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:44
@kaczuszkapl9: K...a jak grasz w grę kilka dni to chyba nie jest taka zła xD
A skoro nie potrafisz po filmikach na YouTube ocenić czy gra jest ciekawa to chyba coś tu jest nie tak prawda?
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:49
@Kapitalista: nie no to jest trochę dziwne, ja tak mam np. jak gram w lola i ktoś ma skina to mi się podoba, ale jak nim zagram to już nie (albo odwrotnie)
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2021, 11:51
>Jakiś skin którego widziałeś przez 45 minut meczu.
>Dosłownie kilkadziesiąt godzin filmu na Youtube z całą rozgrywkom, mechanikom i kampaniom.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:53
@Kapitalista: akurat zanim zdobyłem jakiegoś skina widywałem go kilka godzin czy to na streamach czy w grach
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:57
Timberborn, The Tenants.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:42
Zrobi ktoś pogadajca?
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:39
Oj trochę bardzo rel
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:40
@FajnyCzuek: niestety 😥
Odpisz