Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tinna

27 kwietnia 2021, 13:47

alw gdzieś można chlać od 21

Avatar Czekoladkapl

23 kwietnia 2021, 14:24

Można chlać ale trzeba rano wstać. Na tym polega odpowiedzialność

Avatar baronlennabeka

Edytowano - 19 kwietnia 2021, 21:54

Amongus!!!!!

Avatar potrawkaXD

19 kwietnia 2021, 21:54

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2021, 21:57

@baronlennabeka: Kiedy gagatek jest pod (nawiązanie do psrodnas)!1!!1 😳

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2021, 10:06

Avatar Wombaton

21 kwietnia 2021, 00:05

Daj ktoś szablon błagam dobrodzieje błagam na kolanach plox pls proszę w hói pozdrawiam serdecznie bedboje

Avatar YouYuu

21 kwietnia 2021, 09:31

Avatar Wombaton

21 kwietnia 2021, 11:41

@YouYuu: Dziękuję!

Avatar Dante312

21 kwietnia 2021, 10:30

Wypić można ale wszystko z umiarem

Avatar Kaintedover78

20 kwietnia 2021, 08:22

Nie piłem nigdy alkoholu i alkoholu nigdy nie będę pić

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Kaintedover78

20 kwietnia 2021, 17:37

@killer111: Wiem że od paru piw nic się nie stanie, jednak wolę być abstynentem, bycie abstynentem nie jest złe, wręcz przeciwnie, jest dobre

Avatar Iwo_Gal

21 kwietnia 2021, 09:42

@Zjarany92: zdziwiłbyś sie

Avatar wiedeni

19 kwietnia 2021, 21:55

Ciekawostka: W USA pełnoletnim jest się od 21 lat, i dopiero wtedy możesz legalnie pić alkohol

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Iwo_Gal

20 kwietnia 2021, 22:59

@LertonMerton: the what?

Avatar RhobarIV

21 kwietnia 2021, 09:32

@wiedeni: A to nie zależy czasem od stanu?

Avatar Kaspa

21 kwietnia 2021, 08:17

Amerykanie

Avatar astrofizyk

19 kwietnia 2021, 21:53

a ja nie piłem do 18tki. I w sumie na samej 18stce też nie piłem

Avatar Szpieg_z_Wenus

19 kwietnia 2021, 22:53

@astrofizyk: Ja pierwszy raz piłam jak miałam 8 lat, bo ktoś mądry nalał piwa do butelki po jabłkowym Kubusiu.

Avatar Zwykly_Zlodziej

19 kwietnia 2021, 21:53

Mogę szblon?

Avatar astrofizyk

Edytowano - 19 kwietnia 2021, 21:54

@Zwykly_Zlodziej: Proszsz:

Avatar potrawkaXD

19 kwietnia 2021, 21:55

@Zwykly_Zlodziej: hymm pomyślę

Avatar potrawkaXD

19 kwietnia 2021, 21:56

@Zwykly_Zlodziej: obstawiam że w 2 dni jejacy zabiją ten szablon albo przeru*****

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar potrawkaXD
Dodane przez: potrawkaXD

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie są aż takie pyszne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka