Dobrze, że farba nie była czerwona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2021, 11:29
Prawdziwy Polak-mechanik i tak to wyklepie
Odpisz
23 kwietnia 2021, 13:08
Na przyszłość będzie pamiętał żeby nie jeźdźił jak idiota
Odpisz
23 kwietnia 2021, 09:13
Ten widok... On boli.
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:04
myślałam że to masło, czy coś
Odpisz
23 kwietnia 2021, 03:31
Cum inside
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:25
Dlatego nigdy nie jeżdżę samochodem z farbami w bagażniku i nie robię stłuczki aby potem zrobić zdjęcie na fējßbøøkà i aby potem żeby randomowa osoba wrzuciła to na stronę z memami o nazwie jëjã
Odpisz
22 kwietnia 2021, 18:52
majonez
Odpisz
22 kwietnia 2021, 17:55
Co do tytułu to już chyba lepiej gdyby była czerwona niż biała
Odpisz
20 kwietnia 2021, 13:57
eeeeeee
wjeb do ryżu?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 17:47
@LOKO30: instrukcje nie jasne, noga utknęła w kiblu
Odpisz
21 kwietnia 2021, 01:28
Cum van
Cum van
Odpisz
20 kwietnia 2021, 15:35
Było pamiętam bo wschodzę na losowe i mi wylosowało tego mema tydzień temu
Odpisz
20 kwietnia 2021, 13:57
cum
Odpisz
20 kwietnia 2021, 13:59
białe siku
Odpisz
20 kwietnia 2021, 13:57
Było
Odpisz