memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 stycznia 2014, 14:22
Dzisiaj na TVN leci Matrix: Rewolucje :D Popcorn sobie zrobię
Odpisz
31 stycznia 2014, 15:02
@Quatum: Nie dzisiaj nie leci Rewolucje tylko ta wcześniejsza część bo Rewolucje to apogeum całej trylogi, tak to by wychodziło że jakąś pominąłem.
Edytowano - 31 stycznia 2014, 15:18
@maksimon: Może reaktywacja? A tak na marginesie, to o której?
31 stycznia 2014, 15:21
@Omeg12: 20.00 zaraz po ,,Uwadze"
31 stycznia 2014, 17:30
@Quatum: To nie Rewolucje tylko Reaktywacja :P Sorry mój błąd
1 lutego 2014, 12:24
@Quatum: oglądałem:D
16 czerwca 2016, 17:20
@Quatum: Wczoraj było.
16 czerwca 2016, 17:29
@Archeologwinternetach: Najszybsza odpowiedź ever
16 czerwca 2016, 17:32
@Quatum: Wiem.
3 lipca 2018, 12:51
@Archeologwinternetach: Jestem archeologiem!
3 lipca 2018, 12:55
@Freddyjumpscare: Niestety, nie.
3 lipca 2018, 12:56
@Archeologwinternetach: Czemu
31 stycznia 2014, 17:46
...I umiesz rysować. ;-;
31 stycznia 2014, 15:22
Sztuka z popcornu nawet. 5/5
31 stycznia 2014, 14:05
Niezłe :)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2014, 14:22
Dzisiaj na TVN leci Matrix: Rewolucje :D
Popcorn sobie zrobię
Odpisz
31 stycznia 2014, 15:02
@Quatum: Nie dzisiaj nie leci Rewolucje tylko ta wcześniejsza część bo Rewolucje to apogeum całej trylogi, tak to by wychodziło że jakąś pominąłem.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2014, 15:18
@maksimon: Może reaktywacja? A tak na marginesie, to o której?
Odpisz
31 stycznia 2014, 15:21
@Omeg12: 20.00 zaraz po ,,Uwadze"
Odpisz
31 stycznia 2014, 17:30
@Quatum: To nie Rewolucje tylko Reaktywacja :P
Sorry mój błąd
Odpisz
1 lutego 2014, 12:24
@Quatum: oglądałem:D
Odpisz
16 czerwca 2016, 17:20
@Quatum: Wczoraj było.
Odpisz
16 czerwca 2016, 17:29
@Archeologwinternetach: Najszybsza odpowiedź ever
Odpisz
16 czerwca 2016, 17:32
@Quatum: Wiem.
Odpisz
3 lipca 2018, 12:51
@Archeologwinternetach: Jestem archeologiem!
Odpisz
3 lipca 2018, 12:55
@Freddyjumpscare: Niestety, nie.
Odpisz
3 lipca 2018, 12:56
@Archeologwinternetach: Czemu
Odpisz
31 stycznia 2014, 17:46
...I umiesz rysować. ;-;
Odpisz
31 stycznia 2014, 15:22
Sztuka z popcornu nawet.
5/5
Odpisz
31 stycznia 2014, 14:05
Niezłe :)
Odpisz