No trochę to podejrzane...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Z klasą się trzeba urodzić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2021, 18:28
Jakoś trzeba uzupełnić piwnicę
Odpisz
21 kwietnia 2021, 18:51
@sucharek1203: Mi pouciekały, i nie mam kiedy zapasów zrobić.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 18:56
@sucharek1203: Ja nie zbieram przedszkolaków. Najlepsze są dzieciaki 12-18.
A! I mam małe pytanko: maż może takie na zbyciu?
Odpisz
21 kwietnia 2021, 18:57
@BartoliniMg: Ja mam nadmiar dzieci w każdym wieku, mogę sprzedać
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:04
@Jajoman320: Ma pan może 2 16-to latki i 2 17-sto latki?
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:06
@BartoliniMg: Tak, 173 zł za 16-latki, a 180zł za 17-latki
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:11
@Jajoman320: Proszę. Oto zapłata.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:12
@BartoliniMg: Dziękuję, jutro prześlę dzieci pocztą
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:14
@Jajoman320: Ja również dziękuję. Biznesy z panem to czysta przyjemność.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:24
@kajba: Słyszałam gdzie można gdzieś kupić płapki na dzieci, które wystarczy tylko zbierać jak będą pełne.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:25
@Szpieg_z_Wenus: Polecam
Odpisz
21 kwietnia 2021, 21:16
@Jajoman320: wolny rynek
Odpisz
21 kwietnia 2021, 21:17
@Michu_nie_dus_sie: Dokładnie, w końcu tak działa wolny rynek
Odpisz
28 kwietnia 2021, 13:24
@Jajoman320: Uhh nie chcę wam psuć zabawy ale czemu pod nasz dom zajechało 20 wozów fbi?
Odpisz
28 kwietnia 2021, 13:28
Oj
Odpisz
28 kwietnia 2021, 13:36
@Jajoman320: IIII 50 helikopterów?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:20
@sucharek1203: Moją BYDG*SZCZĘ v2?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 15:56
@BartoliniMg: *fałszuje dokumenty i ucieka do Bułgarii by uniknąć porwania*
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:17
Ej a podwieziesz mnie do dani? Muszę spalić dokumenty.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:19
To wsiadaj, jedziemy.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:22
Czekaj. *wrzuca jedzenie, kuchenkę turystyczną i przerabia wnętrze tylnej części na mini-mieszkanie* Mamy kamper!
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:22
To najpierw do Kopenhagi, a później do Bułgarii.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:23
Chodź nie, wolę do bułgarii z tobą tam spalę dokumenty.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2021, 16:26
Czekaj, ja idę wyrobić sobie sfałszowane, nie spalić. Dobra nieważne. *odpala silnik i jedzie do Warny*
Odpisz
29 kwietnia 2021, 21:20
Ja w ogóle nie leżę na dachu samochodu, którym jedziecie i się tam nie kryję
Odpisz
29 kwietnia 2021, 21:54
@Jajoman320: *zatrzymuje się w środku lasu i ogłusza lewarkiem Jajomana*, *zabiera ciało na 50 metrów od ścieżki, wraca i odjeżdża*
Odpisz
29 kwietnia 2021, 22:03
Dałeś się nabrać, to był tylko manekin, a gdzie się naprawdę schowałem to nie powiem
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:26
Chlor w wentylacji robi duszu duszu
Odpisz
22 kwietnia 2021, 14:29
Troche to takie sus ngl
Odpisz
23 kwietnia 2021, 20:45
@Gary_:
Odpisz
23 kwietnia 2021, 21:30
@PanStefanek: JEJA SUS
Odpisz
28 kwietnia 2021, 09:32
@PanStefanek: Amogus
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:21
@HussarGuzzar: SUS
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 08:39
mam 12 lat i jak ja ich nie znoszę
Odpisz
27 kwietnia 2021, 10:13
@Ireek: Też nie znoszę Vito i Belli.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 10:45
@Ireek: Ja też. To takie głupie, że typ prowadzi kanał z typiarą, która ma głos jakiejś 13latki. I nie wiem co oni w nich widzą, tak samo jak w tej ekipie, timie x czy innych rakach.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:46
@Xninja11: +1
Odpisz
27 kwietnia 2021, 12:18
@Xninja11: +1
Odpisz
27 kwietnia 2021, 12:22
@Xninja11: +1
Odpisz
27 kwietnia 2021, 13:21
@kotlet_mielony: +1 i popieram taką opinie. Te filmy ,,fajnych" jutuberów stają się coraz głupsze.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:40
a to caton z davem nie zamykają dzieci w piwnicy?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 15:23
@Ireek: no tak
Odpisz
24 kwietnia 2021, 12:34
Zaraz ale ze co
Odpisz
24 kwietnia 2021, 11:53
I okazuje się, że to Anakin i imperator
Odpisz
24 kwietnia 2021, 09:03
No powiedziałbym proszę państwa
SUS
Odpisz
24 kwietnia 2021, 00:02
A myślałem, że v*to i b**la niżej upaść nie mogą. Z każdą rzeczą, którą o nich słyszę uświadamiam sobie, że są coraz gorsi
Odpisz
23 kwietnia 2021, 22:08
Vito? Myślałem, że to odcinek kamusia
Odpisz
23 kwietnia 2021, 21:40
Kiedy jest sus 😳
Odpisz
23 kwietnia 2021, 21:17
Od dawna nic mnie tak nie rozśmieszyło dzięki
Odpisz
23 kwietnia 2021, 20:46
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2021, 20:38
Dobre ma kontakty z widzami, że ich odwiedza.
Odpisz
23 kwietnia 2021, 20:27
ciekawe czy dzieci chcą zobaczyć ich kotki w piwnicy
Odpisz