Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nie po oczach
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2025, 11:30
Mój pierwszy mem był o dość niszowej grze z 2012, z szablonem z banku szablonów Jeja, robiony w Paincie
Odpisz
5 maja 2021, 10:30
Ale patrzcie na tytuł
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:17
mój pierwszy od razu na główną wlazł
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:52
mój tak samo
Odpisz
23 kwietnia 2021, 12:31
A mój nie... xD
Odpisz
5 maja 2021, 10:29
A większość moich hejtują
Odpisz
23 kwietnia 2021, 13:50
Nie Rel
Odpisz
23 kwietnia 2021, 13:09
Nie rel
Odpisz
23 kwietnia 2021, 10:37
Nie rel, mój pierwszy mem zdobył prawie 500 wgoreglosow
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:34
Nie rel
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:51
@TheExpertt: Rel
Odpisz
23 kwietnia 2021, 09:57
mój pierwszy był dobry i przeszedł na główną
Odpisz
23 kwietnia 2021, 09:19
Mój pierwszy mam był autorski i nawet jest na głównej
Odpisz
23 kwietnia 2021, 09:07
To był mój pierwszy mem (wrzucany z innego konta) nawet się dostał na główną
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:53
Rel
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:51
Nie rel . Z 3 memów które dodałem tylko 1 nie przeszedł.
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:46
Niezbyt rel, starałem się być "orginalny" z tematami ale moje memy w 99% nie przechodziły, dopiero po jakimś czasie, na główną przeszedł mój mem, tak to teraz odpuściłem sobie ich dodawanie
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:44
Rel mój pierwszy mem z jednego z tych powodów trafił w otchłań wiecznego zapomnienia
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:26
Ten mem powinien być tak zrobiony
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2021, 23:10
@Godylos5: szablon jest stary więc się zgadza
Odpisz
22 kwietnia 2021, 23:44
@zygzak11: jest też znak wodny
Odpisz
23 kwietnia 2021, 07:59
@KUBEKch_1: znak wodny jeja się nie liczy, bo daje automatycznie
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:02
@zygzak11: w lewym dolnym rogu jest drugi
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:17
@KUBEKch_1: o kurczę, rzeczywiście
Odpisz
21 kwietnia 2021, 20:14
to jest mój pierwszy mem (nwm jak sie do tego dokopałem)
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:16
@RommSter: zgaduję, że to szablon namalowany w sony sketch
Odpisz