Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xx_pzoltek_xX

22 kwietnia 2021, 20:51

Bo czasami jak idziesz koło starej baby (nie tylko sąsiadki) i powiesz dzień dobry to się tylko popatrzy jak na debila i niektórzy po prostu nie mówią bo wiedzą że nie dostaną odpowiedzi i idzie potem taka Janinka do Haliny na kawkę i mówi hurr durr jaka ta młodzież nie wychowana smarkacz mi nawet dzień dobry nie powiedział albo hurr durr ktoś o kulach mi nie dał usiąść w autobusie przecież ja jestem starsza i mi się należy co z tego że masz złamane 12 kości lub jesteś w ciąży jesteś niewychowany jak nie ustąpisz babce która przed covidem mogła stać w kolejce do lekarza 4 godziny żeby sobie pogadać z lekarzem a i jeszcze miałem taki przypadek jak byłem w mieście że sobie siedziałem ze złamaną ręką w autobusie (a babka stała sobie na przystanku 2h po mimo możliwości siedzenia bo byłem tylko ja z tą babą) a jak ta nie ryknie CO TY GÓWNIARZU ROBISZ USTĄP MI MIEJSCA JA JESTEM STARSZA A TY MOŻESZ STAĆ na co jej mówię: pani też może stać a ta się na mnie patrzy jak na kosmitę (akurat mam dar patrzenia się obcym mi ludziom w oczy przez jakieś dziesięć minut bez emocji) i tak na nią patrzę i jak się okazało były 4 miejsca siedzące. Dobra, wypociny napisane. Elo.

Avatar JAMAN11

26 kwietnia 2021, 17:12

@Xx_pzoltek_xX: jeśli masz złamane 12 kości, to znaczy że 196 masz całe.

Avatar Xx_pzoltek_xX

26 kwietnia 2021, 19:40

@JAMAN11: no tak

Avatar JAMAN11

26 kwietnia 2021, 20:19

@Xx_pzoltek_xX: no, widzisz. Da się żyć.

Avatar Joanna789

22 kwietnia 2021, 22:07

Ja nie mówię bo nie wychodzę z domu

Avatar JAMAN11

26 kwietnia 2021, 17:14

@Joanna789: to smutne

Avatar nwmjakomdacnazwexd

25 kwietnia 2021, 18:09

nierel mieszkam w domu a nie w bloku a chciałabym w bloku

Avatar Sken839

25 kwietnia 2021, 18:17

@nwmjakomdacnazwexd: Uwierz mi nie chciałabyś

Avatar nwmjakomdacnazwexd

25 kwietnia 2021, 18:43

@Sken839: czemu nie?

Avatar Casul

26 kwietnia 2021, 00:13

@nwmjakomdacnazwexd: Metraż mieszkań jest często mniejszy niż ten w domach, więc poszczególni domownicy mają mniej prywatności dla siebie
Tą prywatność krępują też sąsiedzi z dołu, góry oraz z boku
Do takiego mieszkania dochodzi też wiele hałasów. Ruchliwe ulice, sąsiedzi robiący imprezę w nocy czy małe podwórko pełne dzieciarni z innych rodzin
Tak jak wyżej; nie chciałabyś być w bloku

Avatar nwmjakomdacnazwexd

26 kwietnia 2021, 08:05

@Casul: jak się wyprowadzę od rodziców to why not

Avatar Kapichu

26 kwietnia 2021, 09:09

@nwmjakomdacnazwexd: nawet jak będziesz bez rodziców to ściany w blokach są mimo wszystko dość cienkię i sąsiedzi słyszą co robisz

Avatar nwmjakomdacnazwexd

26 kwietnia 2021, 09:32

@Kapichu: co z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Casul

26 kwietnia 2021, 15:08

@nwmjakomdacnazwexd: Ale Ty wiesz, że będziesz miała masę obowiązków jak się wyprowadzisz?

Avatar nwmjakomdacnazwexd

26 kwietnia 2021, 15:34

@Casul: ale więcej obowiązków bym miała w domu normalnym, nie lubię sprzątać z uwagi na to że jestem leniem śmierdzącym

Avatar panikotka

25 kwietnia 2021, 22:14

Mieszkam w domu, ale sąsiadki i tak mają mnie za psychopatę XD pamiętajcie, zawsze trzeba mówić dzień dobry

Avatar Glisda

25 kwietnia 2021, 18:21

Ja zawszę mówię
Niektóre starsze sąsiadki to bardzo dobre kobiety

Avatar harry_malfoy

25 kwietnia 2021, 18:08

Kiedy jesteś seryjnym mordercą ale zawsze mówiłeś dzień dobry na klatce

Avatar JaJestemZWami

22 kwietnia 2021, 20:36

Ciężko się postarać i zrobić własny napis zamiast zamazywać?

Avatar zero0

22 kwietnia 2021, 20:41

@JaJestemZWami: Wsm o tym nie pomyślałem ale na przyszłość się bardziej postaram

Avatar Boberek00

22 kwietnia 2021, 20:03

Ty satanisto jeden

Avatar zero0

Edytowano - 22 kwietnia 2021, 20:14

@Boberek00: Specjalnie dla takich jak ja powstał 10 krąg piekła

Avatar ktosniekreatywny

22 kwietnia 2021, 20:04

Nie rel.

Avatar zero0

22 kwietnia 2021, 20:06

@ktosniekreatywny: To fajnie.

Avatar VIGEE

22 kwietnia 2021, 20:02

psychopała

Avatar zero0

22 kwietnia 2021, 20:04

@VIGEE: przyznaję ta czcionka jest niefortunna bardzo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar zero0
Dodane przez: zero0

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Należy się za piękne oczy

Jakby trochę nie fair

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Niegrzeczny Oskarek

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka