Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Należy się za piękne oczy
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niegrzeczny Oskarek
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2021, 20:51
Bo czasami jak idziesz koło starej baby (nie tylko sąsiadki) i powiesz dzień dobry to się tylko popatrzy jak na debila i niektórzy po prostu nie mówią bo wiedzą że nie dostaną odpowiedzi i idzie potem taka Janinka do Haliny na kawkę i mówi hurr durr jaka ta młodzież nie wychowana smarkacz mi nawet dzień dobry nie powiedział albo hurr durr ktoś o kulach mi nie dał usiąść w autobusie przecież ja jestem starsza i mi się należy co z tego że masz złamane 12 kości lub jesteś w ciąży jesteś niewychowany jak nie ustąpisz babce która przed covidem mogła stać w kolejce do lekarza 4 godziny żeby sobie pogadać z lekarzem a i jeszcze miałem taki przypadek jak byłem w mieście że sobie siedziałem ze złamaną ręką w autobusie (a babka stała sobie na przystanku 2h po mimo możliwości siedzenia bo byłem tylko ja z tą babą) a jak ta nie ryknie CO TY GÓWNIARZU ROBISZ USTĄP MI MIEJSCA JA JESTEM STARSZA A TY MOŻESZ STAĆ na co jej mówię: pani też może stać a ta się na mnie patrzy jak na kosmitę (akurat mam dar patrzenia się obcym mi ludziom w oczy przez jakieś dziesięć minut bez emocji) i tak na nią patrzę i jak się okazało były 4 miejsca siedzące. Dobra, wypociny napisane. Elo.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 17:12
@Xx_pzoltek_xX: jeśli masz złamane 12 kości, to znaczy że 196 masz całe.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:40
@JAMAN11: no tak
Odpisz
26 kwietnia 2021, 20:19
@Xx_pzoltek_xX: no, widzisz. Da się żyć.
Odpisz
22 kwietnia 2021, 22:07
Ja nie mówię bo nie wychodzę z domu
Odpisz
26 kwietnia 2021, 17:14
@Joanna789: to smutne
Odpisz
25 kwietnia 2021, 18:09
nierel mieszkam w domu a nie w bloku a chciałabym w bloku
Odpisz
25 kwietnia 2021, 18:17
@nwmjakomdacnazwexd: Uwierz mi nie chciałabyś
Odpisz
25 kwietnia 2021, 18:43
@Sken839: czemu nie?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 00:13
@nwmjakomdacnazwexd: Metraż mieszkań jest często mniejszy niż ten w domach, więc poszczególni domownicy mają mniej prywatności dla siebie
Tą prywatność krępują też sąsiedzi z dołu, góry oraz z boku
Do takiego mieszkania dochodzi też wiele hałasów. Ruchliwe ulice, sąsiedzi robiący imprezę w nocy czy małe podwórko pełne dzieciarni z innych rodzin
Tak jak wyżej; nie chciałabyś być w bloku
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:05
@Casul: jak się wyprowadzę od rodziców to why not
Odpisz
26 kwietnia 2021, 09:09
@nwmjakomdacnazwexd: nawet jak będziesz bez rodziców to ściany w blokach są mimo wszystko dość cienkię i sąsiedzi słyszą co robisz
Odpisz
26 kwietnia 2021, 09:32
@Kapichu: co z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 kwietnia 2021, 15:08
@nwmjakomdacnazwexd: Ale Ty wiesz, że będziesz miała masę obowiązków jak się wyprowadzisz?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 15:34
@Casul: ale więcej obowiązków bym miała w domu normalnym, nie lubię sprzątać z uwagi na to że jestem leniem śmierdzącym
Odpisz
25 kwietnia 2021, 22:14
Mieszkam w domu, ale sąsiadki i tak mają mnie za psychopatę XD pamiętajcie, zawsze trzeba mówić dzień dobry
Odpisz
25 kwietnia 2021, 18:21
Ja zawszę mówię
Niektóre starsze sąsiadki to bardzo dobre kobiety
Odpisz
25 kwietnia 2021, 18:08
Kiedy jesteś seryjnym mordercą ale zawsze mówiłeś dzień dobry na klatce
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:36
Ciężko się postarać i zrobić własny napis zamiast zamazywać?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:41
@JaJestemZWami: Wsm o tym nie pomyślałem ale na przyszłość się bardziej postaram
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:03
Ty satanisto jeden
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2021, 20:14
@Boberek00: Specjalnie dla takich jak ja powstał 10 krąg piekła
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:04
Nie rel.
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:06
@ktosniekreatywny: To fajnie.
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:02
psychopała
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:04
@VIGEE: przyznaję ta czcionka jest niefortunna bardzo
Odpisz