Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Onarchia

28 kwietnia 2021, 11:28

Ja: zostawiam na noc komputer na którym instalują się simsy
Mój tata wyłączający komputer, bo mu się przypomniało, że rok temu powiedział, że będzie eko:

Avatar Mariano_italiano

28 kwietnia 2021, 10:03

Niekoniecznie musi to być internet, polecam sprawdzić kartę sieciową, bo W10 z reguły jest mocno nastawiony na oszczędzanie energii, i jest jedno ustawienie, które może pomóc zidentyfikować problem. Mianowicie idziesz do Menedżera urządzeń, karty sieciowe, wybierasz tą, którą używasz (mogą być np. WiFi i Ethernet) prawym przyciskiem i Właściwości potem zakładka zarządzanie energią - I jeśli jest zaznaczone pozwolenie, żeby komputer mógł wyłączać to urządzenie by oszczędzać energię, to odhacz i wciśnij OK.

Avatar Foxelo

28 kwietnia 2021, 08:15

było chyba podobne kiedyś ale nie mam 100% pewności

Avatar YouYuu

28 kwietnia 2021, 08:52

@Foxelo: Nwm zrobiłem tego mema przy pobieraniu Forzy Horizon 4 co trwało wieczność

Avatar Horny

28 kwietnia 2021, 08:38

rel , pobierałam Terrarie 8 dni

Avatar Miksol320

27 kwietnia 2021, 23:40

Rel ja league of legends pobierałem 3 noce

Avatar gury_wamac

27 kwietnia 2021, 21:17

To mi przypomniało że mam internet max 400kb/s podczas kiedy moi wszyscy znajomi mają światłowód i po >50mb/s

Avatar Oliwier256

27 kwietnia 2021, 20:30

To mi przypomina jak gta instalowało się od 17:00 do 2:00

Avatar Baginsonowiec

27 kwietnia 2021, 20:10

Przypomniało mi się jak pobierałem Team Fortress 2 na mój staroć. Ach, wspomnienia...

Avatar Psz2007

27 kwietnia 2021, 20:09

Rel wczoraj pobierałem cyberpunk 2077

Avatar Gore_123

27 kwietnia 2021, 20:08

Wam też Wi-Fi nie działa?

Avatar Kuman

23 kwietnia 2021, 12:32

mogę szablon?

Avatar YouYuu

23 kwietnia 2021, 12:41

@Kuman: Jasne, proszę o to on :

Avatar Kuman

23 kwietnia 2021, 12:41

@YouYuu: dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar YouYuu
Dodane przez: YouYuu

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka