Jednak mają tam coś poza smogiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2021, 10:02
Hello there!
Odpisz
10 lipca 2021, 08:52
@Loginamika04: general kenobi
Odpisz
10 lipca 2021, 09:23
bardziej liczyłam na general pierogi ale spoko
Odpisz
10 lipca 2021, 09:24
@Loginamika04: aha
General Pierogi!
Odpisz
4 maja 2021, 12:11
OPie mogłeś to dzisiaj wrzucić bo dzisiaj jest dzień gwiezdnych wojen
Odpisz
4 maja 2021, 11:13
przygotować laguny, wyruszamy w drogę!
Odpisz
4 maja 2021, 08:08
Odpisz
4 maja 2021, 07:30
To jest niedaleko mojego domu, wiele razy widziałem tą pierogarnię, ale jakoś nigdy nie wszedłem ani nic. Muszę sprawdzić kiedyś czy dobre te pierogi mają.
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2021, 22:13
Aż mi się cieszą oczka że każdy rozumie
Odpisz
3 maja 2021, 21:52
Walić smog, jadę do Krakowa.
Odpisz
3 maja 2021, 21:26
czekam na crossover Obi-wan pierogi x Shrek pizza
Odpisz
24 kwietnia 2021, 01:46
Poza smogiem i poza lagunem
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:40
gdzie jest ta restauracja.
Odpisz
23 kwietnia 2021, 19:03
@PanMaciektankista: masz tuż nad szablonem
Odpisz
23 kwietnia 2021, 21:12
@Somesneakyboi: dzięki
Odpisz
23 kwietnia 2021, 15:55
Chłopaki, znamy nasz nowy cel
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:57
lećcie do Krakowa, tam to jest, tylko musicie się zabezpieczyć, ponieważ separatyści zastawili tam miny smogowe
Odpisz
23 kwietnia 2021, 17:40
@Rey_Palpatine: grasują też uważane przez miejscowych za niebezpiezcze laguny
Odpisz
23 kwietnia 2021, 19:29
@ziemniaczki_j1234e: przecież widać że to maszyny separatystów wypuszczające smog, co ty pie....isz?
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2021, 17:25
Byłem w niej, jedzenie takie no smaczne, dobre ale dupy nie urywa jak gdy babcia zrobi pierogi
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:06
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:03
Odpisz
23 kwietnia 2021, 15:57
Nie całe 60km brzmi jak droga warta tego miejsca
Odpisz