ja kiedyś zabrałam lizaka ze sklepu i potem jak mama się dowiedziała to kazała mi przepraszać pana kasjera (albo właściciela bo to był całkiem mały sklepik) i się schowałam bo strasznie się bałam iść
Pan maruda: nie sprzedaje się cukierków na sztuki tylko na wagę a wątpię aby taki złodziej aby wiedzieć ile kosztują kładł je na wadze i jeszcze obliczał ile kosztuje jedna sztuka takiego cukierka
Teoretycznie nie jest to jakieś wielkie przewinienie, ale jakby każdego dnia robiłoby to np. 5 osób, to po roku sklep miałby całkiem dużo pieniędzy na minusie. Takie przemyślenia przed snem.
@Rinna: nie wiem jaki dzienny zysk ma taki sklep ale w skali roku wychodzi ok
1000zł.
Jeżeli mówimy o dyskontach typu biedronka to podejrzewam że to nie jest nawet połowa ich dziennych zysków
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2021, 13:16
Możesz zapłacić przecież
Odpisz
5 maja 2021, 13:06
Ja jak miałam 4 lata zjadłam fistaszka w Polo i do dziś nikt się nie skapnął
Odpisz
29 kwietnia 2021, 21:56
ja kiedyś zabrałam lizaka ze sklepu i potem jak mama się dowiedziała to kazała mi przepraszać pana kasjera (albo właściciela bo to był całkiem mały sklepik) i się schowałam bo strasznie się bałam iść
Odpisz
24 kwietnia 2021, 08:12
Pan maruda: nie sprzedaje się cukierków na sztuki tylko na wagę a wątpię aby taki złodziej aby wiedzieć ile kosztują kładł je na wadze i jeszcze obliczał ile kosztuje jedna sztuka takiego cukierka
Odpisz
27 kwietnia 2021, 19:06
@Michu_nie_dus_sie: ej w moim sklepiku szkolnym były cukierki po 10 gr
Odpisz
27 kwietnia 2021, 19:09
@XDudek: a u mnie sztuka 50gr XD
Odpisz
27 kwietnia 2021, 22:59
@XDudek: strzelam że nie mieli wagi w sklepiku szkolnym.
Odpisz
28 kwietnia 2021, 07:40
@Przemek572: no, raczej nie było
Odpisz
28 kwietnia 2021, 01:28
I ...j że 30 groszy. W innym kraju za te 30 groszy uj...li by łapę.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 21:46
Jak możesz spać w nocy?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 23:36
@cheesemaster69: Nwm. Nie mam tego na sumieniu mimo, że już w taki sposób ukradłem 20-30 cukierków w swoim życiu
Odpisz
27 kwietnia 2021, 21:56
Teoretycznie nie jest to jakieś wielkie przewinienie, ale jakby każdego dnia robiłoby to np. 5 osób, to po roku sklep miałby całkiem dużo pieniędzy na minusie. Takie przemyślenia przed snem.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 23:03
@Rinna: nie wiem jaki dzienny zysk ma taki sklep ale w skali roku wychodzi ok
1000zł.
Jeżeli mówimy o dyskontach typu biedronka to podejrzewam że to nie jest nawet połowa ich dziennych zysków
Odpisz
27 kwietnia 2021, 20:54
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2021, 20:48
Niska szkodliwość czynu społecznego, zależnie od roku, ale zwykle w okolicach dwóch stów. Maks to dołek, zadośćuczynienie i grzywna.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 19:23
Pewien człowiek za cukierka poszedł siedzieć na 2 lata ;-;
Odpisz
24 kwietnia 2021, 12:08
Jakiemuś starszemu panu w Polsce groziło 12 lat więzienia tylko dlatego, że ukradł ze sklepu dwie śliwki w czekoladzie warte 40 groszy
Odpisz
24 kwietnia 2021, 08:49
Czej, skoro zjadłeś dwa cukierki po 30 groszy, to zjadłeś całą minutę cukierków
O ty kryminalisto
Odpisz