Po prostu o tym nie rozmawiajmy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2021, 10:20
Nie rel, nigdy nie miałam kanału na YT. Nigdy też nie postowałam nigdzie cringu, ogólnie jestem mało aktywna w internecie
Odpisz
27 kwietnia 2021, 09:33
Rel
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:39
Nie. I wolę nie
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:31
Rel. Było to gdzieś w 4 klasie podbazy, nagrywałam gry mobilne jakimś mobizenem, czy czymś w tym stylu.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 20:01
XD. Też mam
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:47
Raz miałam konto na Youtubie gdy miałam podajrze 7 lat. Mój filmik miał wtedy 3tyś. odsłon, ale było to tylko czarne tło, więc nie wiem czemu 3 tysiące ludzi straciło 8 sekund swojego życia, by obejrzeć czarne tło. Filmik dla ciekawskich jest już od dawna usunięty.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:19
nierel, to normalna sprawa że dzieci są dziećmi
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:26
@Krzyniu: rel bo i tak się czuje wtedy cringe
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:37
nah
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:37
relatywne
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:04
Nigdy nie przyznawaj się do posiadania kanału na youtubie
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:26
@NowyRevLer: święta prawda
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 19:13
Rel, przez mój kanał który założyłem w 4 klasie szkoły podstawowej, miałem prze*ebane aż do końca gimnazjum. Na szczęście nie miałem kamerki i mikrofonu
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:25
@Pan_Lusterko: same, tylko że zmieniłam szkołę i jak co jestem w 7 klasie, filmiki oglądała moja klasa, klasa obok i dawna przyjaciółka z bsp, kanał mi usunął mój brat bo uznał że jestem debilem i miał rację
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:03
ale się cieszę że nigdy za dzieciaka nie chciało mi się zamówić kamerki mikrofonu a rodzice mi pozwalali. ufff bycie leniwy popłaca
Odpisz
26 kwietnia 2021, 19:02
Holercia, też mam
Odpisz
26 kwietnia 2021, 11:19
Cieszę się że wszyscy korzystają z mojego imienia
Odpisz
26 kwietnia 2021, 00:46
Nie rel to ja przypominam znajpmym o moich starych kanałach
Odpisz
25 kwietnia 2021, 20:05
Niestety rel
Odpisz