Nie mogłem się opanować, była taka dobra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobra oferta
Dwa różne spojrzenia
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2021, 16:44
a ja jestem agnostykiem Pog
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:39
jeszcze nie mam 14 lat, mnie to nie dotyczy
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:41
@czlowiekjasiolec: ale jak miałeś komunię to chyba dotyczy nie wiem ale chyba tak
Odpisz
28 kwietnia 2021, 09:51
@maj_princesss: nie, od 14 lat, ale już to robię, by się przyzwyczaić
Odpisz
27 kwietnia 2021, 17:09
*Ja, który swego czasu w piąteczek oyebał boczek rolowany*
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:51
Zjadłam dewolaje w piątek, by się one nie zmarnowały
To jest dopiero poświęcenie
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:49
Mógłbym poprosić o szablon, bo wyczuwam potencjał.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:37
Jak ktoś jest nie wierzący to nic mu nie grozi :) ale to przecież mem więć jak ktoś zje mięso (wierząca osoba) i powie to nic się nie stanie. Z kond niby papierz miał by pistolet ? .-.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:54
@HIMEBOOM: 1. Twoja ortografia mnie przeraża
2. Nie papież tylko ksiądz
3. NIE PISTOLET TYLKO STRZELBA
Odpisz
27 kwietnia 2021, 10:04
Czekaj, katolicy nie jedzą mięsa w piątki?
LMAO
Odpisz
27 kwietnia 2021, 10:09
ta, ale chyba dopiero od 13 roku życia
Odpisz
27 kwietnia 2021, 10:16
@dawid51: To czy dziecko zje mięso jest zależne tylko od rodziców i stopnia ich wiary.
@Hauvuxi: Żyjesz w Polce i tego nie wiesz ? Czy w twojej rodzinie są jacykolwiek katolicy ?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 10:17
@Darwidx: ta, wszystko zależy od rodziców
Odpisz
27 kwietnia 2021, 10:54
@dawid51: najlepiej od urodzenia wtedy masz czyste sumienie
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:15
@Darwidx: A to co, Polska jest jakimś miejscem tylko dla katolików? Sam fakt że mieszkam w Polsce powinien być wyznacznikiem czy wiem o katolickich tradycjach czy nie? Moi rodzice chyba się identyfikują jako katolicy, ale ja nie i mnie to zwyczajnie śmieszy że jesteście zmuszani do diety przeciwnej waszemu stylowi życia tylko przez wierzenia xD
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:21
Ja to traktuję jako cotygodniową 1-dniową dietę. Jest to twoja indywidualna decyzja, zawsze możesz tak jak ty mieć to gdzieś. A to co mówiłem o Polsce jest raczej obrażaniem kraju za zbytnie narzucanie zasad wiary w szkole, moja wiara jest w całości moją decyzją i nie powinienem się czuć odrzucony gdybym podjął inną.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:23
@Darwidx: Okej, fajnie że jesteś świadomy swojej decyzji, nie załapałem tego z Polską.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:09
https://www.youtube.com/watch?v=xvFZjo5PgG0
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:36
Ciekawostka
W ten było Świętego Wojciecha, była dyspensa
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:39
@Ignisus: dlatego też kulturalnie sobie oyebałem pizzę w tamten piąteczek
Odpisz
26 kwietnia 2021, 07:17
@lalaluja: I prawidłowo
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:51
I prawidłowo.
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:37
Da ktoś pogadajmy? XD
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:39
@maj_princesss:
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:40
Nic z tego nie rozumiem
Odpisz
25 kwietnia 2021, 21:37
Odpisz