Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Ch-chesz wyparować...?
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2022, 14:08
JD - Jest dużo (ziem do odbicia)
Odpisz
13 stycznia 2022, 17:58
I DUPĘ
Odpisz
3 maja 2021, 18:54
piękne XD
Odpisz
30 kwietnia 2021, 12:54
XD
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:31
XD
Jakie złoto.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:29
Wyślij ktoś oryginał, mam ochotę się wewnętrznie scringe'ować
Odpisz
27 kwietnia 2021, 08:06
odbijamy Lwów kochani
Odpisz
27 kwietnia 2021, 09:10
@Kopernikol: ladacznico
Odpisz
27 kwietnia 2021, 08:51
stare ale dobre
Odpisz
27 kwietnia 2021, 07:46
a "ez" jest skrótem czego?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 07:47
@Latajacy_Potwor_Sphagetti: ekspedycje zaborcze?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 06:57
Nierel, mieszkam na Ziemiach Odzyskanych, więc rodzice by tego w moim telefonie nie zobaczyli
Odpisz
27 kwietnia 2021, 00:08
Przecież to stare jest
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:30
Twórca mema jest piłsudczykiem?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:10
byo
Odpisz
26 kwietnia 2021, 20:19
są cyce i Lwów- będzie główna
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:03
@NigdyNieWiesz: *jest główna
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:16
@NigdyNieWiesz: no i jest główna
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 21:46
@Oliwier256: z główna
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:12
tak było nie zmyślam
Odpisz