Wszystko musi być okupione poświęceniem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2021, 08:30
On się już pewnie przyzwyczaił do wykorzystywania pracowników, kobalt sam sie nie wykopie
Odpisz
26 kwietnia 2021, 09:12
@JestemTrocheDziwna: Nie rozumiem tego gadania jaki on jest super. Dla mnie jest wątpliwy
Odpisz
30 kwietnia 2021, 16:39
@Xawar: wiesz z nim jest jak z Dudą.
Obaj memiczni więc internet ich lubi.
Tylko że z wyborem dudy wyszło jak wyszło.
W końcu memiczność może być przykrywką.
Odpisz
30 kwietnia 2021, 17:41
@JestemTrocheDziwna: Pieniądze zmieniają ludzi, nie ważne kim byś był/a to osiągnięcia i większe wpływy stają się zawsze najważniejsze z taką wielką sumą banknotów za plecami. Poświęcenie kilku istnień natomiast to tylko zwykła droga do celu, w końcu to kilka żyć za możliwy późniejszy uśmiech milionów.
Odpisz
30 kwietnia 2021, 17:53
@TrueStoryGuy: ja do niego nic nie mam
W sensie do elona.
To że w takich lotach może coś pójśč nie tak jest zrozumiałe.
I to że nie ukrywa tego jest spoko.
Poprostu nie można dać się oszukać takim rzeczom.
Odpisz
2 maja 2021, 11:41
@Kojot23: No tak dlatego mówię ogólnie. Po co bogacze poszerzają swoje majątki i stronią od wydatków? Czysta pycha i chciwość.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 09:29
To prawda, potrzeba mnóstwo paliwa i energii na lot na Marsa i nie wiadomo czy w ogóle starczy na powrót
Odpisz
30 kwietnia 2021, 18:53
@rozwalgo: chyba w planach mają że nie będą wracać
Odpisz
30 kwietnia 2021, 17:36
Nie prawdopodobnie, a na pewno. Przy takich niebezpiecznych warunkach na Marsie jak i podczas startu lub samego lotu zginie co najmniej kilka osób. Musiałoby pójść wszystko zgodnie z planem, by nikt nie zginął, a to jest wątpliwe.
Odpisz
30 kwietnia 2021, 16:46
zamiast people przeczytałem apples i zastanawiało mnie czemu Elon chce wysłać jabłka na Marsa
Odpisz
30 kwietnia 2021, 16:25
Przynajmniej mówi otwarcie o ryzyku. Członkowie misji na Marsa muszą się przygotować mentalnie na to, że mogą nie wrócić
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:30
ale to czyni elona bardziej holesom bo nawiązał do shreka :OO
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:31
ok to był zbazowany reddit moment
Odpisz
26 kwietnia 2021, 09:12
funi
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:37
Elon myśli jak prawdziwy odkrywca
Odpisz
26 kwietnia 2021, 08:30
Nie wiadomo czy kosmici będą chcieli mieć gości
Odpisz