Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Frustrujące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2021, 09:54
Juzek*
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:58
@AlPoziomka: kąkuter poprawia błędy ortograficzne kiedy wchodzi na główną
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:03
@Srampodbiedronko: Tak samo w aplikacji np. góra
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:03
@AlPoziomka:
Odpisz
2 grudnia 2021, 14:40
@AlPoziomka: a mi poprawi?
Pszepraszam za otkopanie komentaża
Odpisz
2 grudnia 2021, 15:25
@Spider007: nie poprawiło, chyba tylko "u" na "ó" poprawia
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:23
Nie dziwie się, że się pomylił.
Zarówno Philips jak i Panasonic również mieli własne konsole....
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:33
@Mikrus19: ale miały takie małe sprzedarze że raczej ich nie spotkasz u kogoś, a na allegro ten Philipsa chodzi po jakieś 1000zł, ale dalej lepsza cena niż taki np virtual boy
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:29
@Michu_nie_dus_sie: Zdziwiłbyś się, co ludzie na strychach mają, czasami sami nie wiedząc, co to jest albo za ile to chodzi....
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:57
@Mikrus19: Philips cdi nie był słabą konsolą, tylko miał słabe gry. A Panasonic 3DO był za drogi
Odpisz
4 maja 2021, 10:10
@Mikrus19: ja nie mogę... to ten filips na którym miał być Super Mario Wacky Worlds?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:24
Odtwarzacza DVD ani video już dawno nie mam a płyty i kasety nadal w szufladzie i smutno tak się rozstać z nagranym shrekiem na kasetę
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:52
@Chenderella: możesz se dvd i vhs kupić nadal sprzedają nadal na media expert na ceneo i na innych
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:07
@Nikodem8378: przy ilości konsol i innych sprzętów niezbędnych do podłączenia do telewizora nie mam na to miejsca. Już o tym myślałam, ale pozbyłam się swoich starych bo wolałam mieć Xboxa
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:33
To już nie korzysta się z odtwarzaczy DVD? W takim razi jak odpala się filmy kupione w sklepie?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:49
@Reichtangle: panie ja mam odtwarzacz dvd i korzystam
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:49
ah oglądało się sąsiadów na dvd nawet mam kolekcje płyt z sąsiadami nadal
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:15
Mam odtwarzacz DVD jeszcze u mnie w domu. Pamiętam jak się oglądało te wszystkie kreskówki. Kiedyś to było...
Odpisz
26 kwietnia 2021, 09:53
Hmm kunkelsy
Odpisz
26 kwietnia 2021, 18:04
@Terno86_: Ugandy
Odpisz
26 kwietnia 2021, 09:54
rel
Odpisz