Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ikony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2021, 16:58
To maseczka czy pozytywka?
Odpisz
30 kwietnia 2021, 01:44
Prawdziwy sprzęt Paladynów!
Odpisz
29 kwietnia 2021, 23:07
Wygląda jak coś z Warhammera 40k
Odpisz
29 kwietnia 2021, 08:10
czy to dziwne że chcę takie coś?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 15:02
@nwmjakomdacnazwexd: nie, jest nas teraz sporo
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:34
wygląda jak jakiś item z wh40k
Odpisz
29 kwietnia 2021, 15:02
@Maly_modelarz15: o fajnie by taki ksiądz tam wyglądał
Odpisz
29 kwietnia 2021, 11:51
Raczej kasa z kopert sama się nie zbierze
Odpisz
29 kwietnia 2021, 15:01
@Zalogowany: chciałem to delikatniej ująć
Odpisz
29 kwietnia 2021, 10:51
Ale można by było zrobić post apo księdza/przywódce sekty
Odpisz
29 kwietnia 2021, 10:48
Metro 2033
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:50
Cacuszko
Odpisz
29 kwietnia 2021, 08:01
ale to musi być ciężkie
Odpisz
29 kwietnia 2021, 08:45
@XDudek: Nah, przecież to nie jest prawdziwe złoto. Równie dobrze to wszystko może być lekki plastik
Odpisz
29 kwietnia 2021, 08:46
@Myszkapl: wiem że nie złoto ale np. metalowe elementy tu mogą być
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:08
@XDudek: No, ale przecież zwykła tego typu maska jest z dokładnie takich samych materiałów jak ta.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:13
no, możliwe
Odpisz
26 kwietnia 2021, 14:42
Sprzęt w sam raz dla legionistów skitarii.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:33
@KufelMleka: albo Adepta Sororitas
Odpisz
26 kwietnia 2021, 14:56
JezusMaria, na początku myślałam że to głośnik a to maska
Odpisz
26 kwietnia 2021, 14:46
Ta maska mi się z code vein kojarzy
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 14:46
Wygląda bardziej jak Steampunkowa maska na pierwszy rzut oka
Odpisz
26 kwietnia 2021, 14:28
OPie, masz opóźnienie, święta były 5 miesięcy temu
Odpisz
26 kwietnia 2021, 14:32
@Mistrz_Yoda_: Nie spóźniłem się tylko jestem za wcześnie
następna kolęda już za kilka miesięcy
Odpisz
26 kwietnia 2021, 14:32
@FluttershyIsNOTaDoormat: No to zwracam honor
Odpisz