Czemu u nas nie robią takich rzeczy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Należy się za piękne oczy
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2017, 14:26
Już widzę jak robią takie coś do bałtyka i w lato dresy to okupują
Odpisz
1 lutego 2014, 23:39
Raz tak zjechałem ale zacząłem się kręcić złapałem się liny podczas zjazdu ... efektem były 4 szwy na ręce nie zjadę już nigdy.
Odpisz
27 listopada 2014, 19:04
@grzesioza15: bo jak się tak zjeżdża to trzeba się trzymać tej liny do której są przyczepione te kółka i nią się obracać :)
Odpisz
27 listopada 2014, 21:02
@benek10: Pisałem to prawie 11 miesięcy temu ale ok ... Teraz już to wiem bo jednak nie przestałem zjeżdżać i teraz prawie codziennie chodzę właśnie na takie zjazdy i ścianki wspinaczkowe :D
Odpisz
28 listopada 2014, 16:22
@grzesioza15: a ja to zobaczyłem wczoraj i ci odpisałem :D
Odpisz
1 lutego 2014, 13:59
Bo nie mamy takiego morza.
Odpisz
27 listopada 2014, 19:05
@Karso21Respawn: no nasze może podobno jest bardziej obsrane i ma inną gęstość wody :D
Odpisz
1 lutego 2014, 19:54
U mnie nad jeziorem jest coś takiego tylko o długości 20 metrów i o takim małym kątem, że ledwo da się zjeżdżać.
Odpisz
1 lutego 2014, 13:30
Bo w Bałtyku nie ma rekinów.
Odpisz
1 lutego 2014, 15:57
Rekiny chcą, żebyś tak myślał :D
Odpisz