Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2021, 10:38
u mnie w biedrze są lody ekipy za 2 zł ale i tak wole katusy
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:06
I z 24-krotnością ceny niebieskiego.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:07
@starmagedon: no ja nie wiem, według tablicy od Koral z lodami powinien kosztować 2 złote
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:22
@czlowiekjasiolec: "Według tablicy (...)" O tej tablicy mówisz?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:23
@ktosniekreatywny: Przyda się do studiowania składu.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:23
Myśle,że w składzie są wszystkie po trochu.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:24
@ktosniekreatywny: chodzi o tą
Odpisz
27 kwietnia 2021, 16:16
@czlowiekjasiolec: za reklame jest ban.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 18:18
@EzE_team_LUBIESER: o k...a
Odpisz
28 kwietnia 2021, 19:41
@ktosniekreatywny: układ okresowy kaktusa to nawet nie on
Odpisz
28 kwietnia 2021, 20:46
@czlowiekjasiolec: To taka tablica jeszcze istnieje?
Ostatni raz widziałem taką, gdy byłem w podstawówce....
(10 lat temu)
Odpisz
29 kwietnia 2021, 06:13
@starmagedon: Na allegro papierki po lodzie ekipy są za 200.000 cebulionów
Odpisz
29 kwietnia 2021, 06:14
@Iphonix: I ktoś to kupuje?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 06:15
@starmagedon: Nie wiem, za tyle była licytacja
Odpisz
29 kwietnia 2021, 07:58
@Mikrus19: U mnie na wsi jest w sklepie.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 17:23
@ktosniekreatywny: Co do składu, to raz zjadłem lody ekipy i zacząłem świecić na zielono.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 21:36
@JaJestemZWami: Zamierzony efekt
Odpisz
29 kwietnia 2021, 21:37
@Iphonix: Tak samo jak zarażanie rakiem ludzi w promieniu 10 metrów.
Odpisz
5 maja 2021, 13:01
@czlowiekjasiolec: ja go u mnie w żabce kupiłam na 5zł :/
Odpisz
6 maja 2021, 23:37
@ktosniekreatywny: ...i trochę więcej.
Odpisz
5 maja 2021, 10:15
Otóż muszę was rozczarować, ponieważ lady ekipa to nie kaktus ze strzelającą posypką. Kaktus ma dwa smaki (w jednym lodzie) i dużo wariantów, a lody ekipa mają tylko jeden smak i tylko dwa warianty.
Odpisz
28 kwietnia 2021, 19:27
chodzi o lody ekipy?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 21:35
@Racibor: tak
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:20
I jeszcze droższe
Odpisz
27 kwietnia 2021, 16:06
@makaron10: No właśnie nie, bo pozostaje "dostaniesz". Czyli za darmo
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:28
Ale jednak są lepsze bo próbowałem
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:11
I to że dasz zarobić youtuberom z kontentem dla dzieci, hajs z yt im nie starczył
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:06
i logiem jutuberóf
Odpisz