Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Z klasą się trzeba urodzić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2015, 18:06
To chyba produkt dla upośledzonych umysłowo. Każdy normalny człowiek po prostu przeszedłby po tak cienkiej warstwie śniegu.
Odpisz
3 lutego 2014, 20:06
nie fajne
Odpisz
4 lutego 2014, 11:13
@TikoPL: fajne
Odpisz
4 lutego 2014, 16:16
nie fajne
Odpisz
4 lutego 2014, 16:44
@TikoPL: fajnie
Odpisz
4 lutego 2014, 16:50
@Karso21Respawn: nie fajne
Odpisz
4 lutego 2014, 18:42
@TikoPL: masz racje fajne
Odpisz
4 lutego 2014, 18:51
nie fajne! i nigdy nie będzie!
Odpisz
4 lutego 2014, 18:54
@TikoPL: masz racje! jest fajnie!
Odpisz
3 lutego 2014, 20:14
Życzę miło spędzonych miliona godzin na odśnieżaniu tym czymś.
Odpisz
31 stycznia 2014, 16:46
fajne
Odpisz
31 stycznia 2014, 15:48
fajnie
Odpisz
31 stycznia 2014, 14:30
fajne
Odpisz
4 lutego 2014, 01:48
@Karso21Respawn: Co ty ćpałeś z tym krabem ?
Odpisz
4 lutego 2014, 11:14
@jacek1s: kanapki z amfetamino
Odpisz
4 lutego 2014, 12:05
Dobry towar, zza granicy :)
Odpisz
31 stycznia 2014, 14:06
fajne
Odpisz