Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar superAsasyn

21 października 2021, 14:09

Byłem w Bydgoszczy... Fajnie

Avatar Czaderek07

Edytowano - 1 maja 2021, 17:34

Takiego c..ja. Moi dziadkowie tam mieszkają. Byłem u nich wiele razy i jest tam zajebiście. Zaraz ktoś mi napisze, że mieszkają w tej lepszej części Bydgoszczy. Szczerze: jeśli chcecie mi dawać czerwone, spoko. Mam w to wyj...ne. Tam wcale nie jest tak źle.

Avatar Schabowy_nie_mielony

1 maja 2021, 19:14

@Czaderek07: Też ty gdy tam jedziesz:

Avatar Czaderek07

1 maja 2021, 20:18

@Schabowy_nie_mielony: no właśnie, że nie. Ci, którzy tworzą takie memy, wydaje mi się, że nigdy tam nie byli.
I piszę to całkowicie serio. Nie trolluje.
I jak mówiłem, mam wyj...ne ile dostanę czerwonych

Avatar Schabowy_nie_mielony

3 maja 2021, 00:13

@Czaderek07: Rasowy Troll

Avatar Czaderek07

3 maja 2021, 08:23

@Schabowy_nie_mielony: no ja pie....ę. Nie trolluję. Ale wiesz co? Nieważne. Ja wyraziłem swoje zdanie i jak mówiłem wisi mi to jak na to zareagują ludzie.

Avatar Schabowy_nie_mielony

3 maja 2021, 10:45

@Czaderek07: ale wiesz że przeczysz sobie w jednym zdaniu? Bo trolle nie zwracają uwagi na czerwone, a tylko sieją zamęt, ale mówisz, że trollem nie jesteś

Avatar Czaderek07

3 maja 2021, 10:55

@Schabowy_nie_mielony: no znaczy się powiem wprost. Nie jestem trollem i mam gdzieś ile dostaję czerwonych. A poza tym ja nie śmieję zamętu, tylko wyrażam swoje zdanie.

Avatar damian2500

1 maja 2021, 14:58

Mógłbyś to usunąć? Już kolega z Torunia pytał się, czy to prawda i znowu muszę mu ściemniać. Przez takich jak Ty mamy coraz częściej napływ ludzi poniżej 170 IQ i to jest mega męczące.

Avatar Sebzer

1 maja 2021, 13:54

wszędzie ta j...na propaganda mam dość

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2021, 12:37

Tak naprawdę Bydgoszcz ma być nową stolicą Europy

Avatar orzech39

30 kwietnia 2021, 11:07

Usuń to na Bożydara!

Avatar Szpieg_z_Wenus

30 kwietnia 2021, 10:11

Nwm, brzmi mi to jak Bydgo***ska propaganda.

Avatar
getstickbuggedlol

30 kwietnia 2021, 07:44

nie prawda je*ać bydgoszcz

Avatar czlowiekjasiolec

30 kwietnia 2021, 07:45

co tam Bydgoszcz, pieprzyć zieloną górę!

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2021, 07:54

@czlowiekjasiolec: Kto jeszcze pamięta, ze tam się koronawirus w Polsce zaczął?

Avatar Szarok

30 kwietnia 2021, 08:09

m.in. ja

Avatar EzE_team_LUBIESER

Edytowano - 30 kwietnia 2021, 08:12

@czlowiekjasiolec: ch*j k*rwa j*bać wszysztko

Avatar czlowiekjasiolec

30 kwietnia 2021, 08:12

@EzE_team_LUBIESER: równouprawnienie

Avatar nie_kosmita

30 kwietnia 2021, 08:20

j...ć Polskę

Avatar ANGUSEK

30 kwietnia 2021, 08:26

@nie_kosmita: j...ć rzeczywistość

Avatar Boberek00

30 kwietnia 2021, 07:46

To ma sens

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Taktycznie

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Tęskniliście za upałami?

Przyszłość jest piękna

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka