Nie takie miasta z memów straszne, jak je malują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Taktycznie
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Tęskniliście za upałami?
Przyszłość jest piękna
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2021, 14:09
Byłem w Bydgoszczy... Fajnie
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2021, 17:34
Takiego c..ja. Moi dziadkowie tam mieszkają. Byłem u nich wiele razy i jest tam zajebiście. Zaraz ktoś mi napisze, że mieszkają w tej lepszej części Bydgoszczy. Szczerze: jeśli chcecie mi dawać czerwone, spoko. Mam w to wyj...ne. Tam wcale nie jest tak źle.
Odpisz
1 maja 2021, 19:14
@Czaderek07: Też ty gdy tam jedziesz:
Odpisz
1 maja 2021, 20:18
@Schabowy_nie_mielony: no właśnie, że nie. Ci, którzy tworzą takie memy, wydaje mi się, że nigdy tam nie byli.
I piszę to całkowicie serio. Nie trolluje.
I jak mówiłem, mam wyj...ne ile dostanę czerwonych
Odpisz
3 maja 2021, 00:13
@Czaderek07: Rasowy Troll
Odpisz
3 maja 2021, 08:23
@Schabowy_nie_mielony: no ja pie....ę. Nie trolluję. Ale wiesz co? Nieważne. Ja wyraziłem swoje zdanie i jak mówiłem wisi mi to jak na to zareagują ludzie.
Odpisz
3 maja 2021, 10:45
@Czaderek07: ale wiesz że przeczysz sobie w jednym zdaniu? Bo trolle nie zwracają uwagi na czerwone, a tylko sieją zamęt, ale mówisz, że trollem nie jesteś
Odpisz
3 maja 2021, 10:55
@Schabowy_nie_mielony: no znaczy się powiem wprost. Nie jestem trollem i mam gdzieś ile dostaję czerwonych. A poza tym ja nie śmieję zamętu, tylko wyrażam swoje zdanie.
Odpisz
1 maja 2021, 14:58
Mógłbyś to usunąć? Już kolega z Torunia pytał się, czy to prawda i znowu muszę mu ściemniać. Przez takich jak Ty mamy coraz częściej napływ ludzi poniżej 170 IQ i to jest mega męczące.
Odpisz
1 maja 2021, 13:54
wszędzie ta j...na propaganda mam dość
Odpisz
1 maja 2021, 12:37
Tak naprawdę Bydgoszcz ma być nową stolicą Europy
Odpisz
30 kwietnia 2021, 11:07
Usuń to na Bożydara!
Odpisz
30 kwietnia 2021, 10:11
Nwm, brzmi mi to jak Bydgo***ska propaganda.
Odpisz
30 kwietnia 2021, 07:44
nie prawda je*ać bydgoszcz
Odpisz
30 kwietnia 2021, 07:45
co tam Bydgoszcz, pieprzyć zieloną górę!
Odpisz
30 kwietnia 2021, 07:54
@czlowiekjasiolec: Kto jeszcze pamięta, ze tam się koronawirus w Polsce zaczął?
Odpisz
30 kwietnia 2021, 08:09
m.in. ja
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2021, 08:12
@czlowiekjasiolec: ch*j k*rwa j*bać wszysztko
Odpisz
30 kwietnia 2021, 08:12
@EzE_team_LUBIESER: równouprawnienie
Odpisz
30 kwietnia 2021, 08:20
j...ć Polskę
Odpisz
30 kwietnia 2021, 08:26
@nie_kosmita: j...ć rzeczywistość
Odpisz
30 kwietnia 2021, 07:46
To ma sens
Odpisz